Zulfi بخاری می گوید: 1,276 درمانده پاکستانی در امارات متحده عربی داده شده بلیط های رایگان میان COVID-19 بحران

دستیار ویژه نخست وزیر در خارج از کشور پاکستانی سید ذوالفقار ‘Zulfi’ بخاری نیز ملاقات پاکستانی زندگی در امارات متحده عربی و بیان قدردانی خود را به پاکستان و جامعه خود را به موقع کمک های خود را به همراهان درمانده رشته در خارج از کشور. اخبار/از طریق Geo.tv/Files

دبی: دستیار ویژه نخست وزیر در خارج از کشور پاکستانی سید ذوالفقار ‘Zulfi’ بخاری گفت: حداقل 1,276 درمانده پاکستانی رشته در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) داده شد بلیط های رایگان توسط دولت در میان بحران ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

در سفر رسمی دو روزه بخاری نیز ملاقات پاکستانی زندگی در امارات متحده عربی و بیان قدردانی خود را به پاکستان و جامعه خود را به موقع کمک های خود را به همراهان درمانده رشته در خارج از کشور.

“Coronavirus باعث مشکلات برای پاکستانی ها [و] در خارج از کشور,” او گفت:, و اضافه کرد که برخی از 75,000 پاکستانی به خانه بازگشته بود از امارات متحده عربی به دلیل coronavirus بحران است.

حداقل 154 ویژه پرواز بودند که توسط خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) برای بازگشت مردم سرگردان در امارات متحده عربی به دستیار ویژه گفت. “دولت ارائه بلیط رایگان به 1,276 افراد درمانده,” او اضافه شده است.

“جیره غذایی توزیع شد به بیش از 19,000 پاکستانی در امارات متحده عربی گفت:” بیشتر است.

بخاری بود روز چهارشنبه در سمت چپ برای درهم برای رسیدگی و حل و فصل این موضوع از مهاجران پاکستانی رشته در یک کشور خارجی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیانیه صادر شده توسط OP&HRD وزارت اعلام کرده بود که دستیار ویژه نیز دیدار با امارات متحده عربی وزیر کار برای redressal از مسائل مواجه پاکستان کارگران در پی این بیماری همه گیر.

“این اولین بار است که تعامل درهم وزارت کار با یک نماینده از هر کشور, به خارج از کشور برای رسیدگی به مسائل نیروی کار و پست-COVID ادغام مجدد طرح” رسمی انتشار اخبار به عنوان خوانده شده بود.

برتر را دستیار شد و همچنین برنامه ریزی برای برگزاری یک تعامل با دبی مبتنی بر پاکستان اهدا کنندگان که تا به حال انجام فعالیت های بشردوستانه و ساخته شده سهم. “این اولین دیدار پس از بازگشایی حریم هوایی به آدرس خارج از کشور پاکستانی’ مسائل پس از شروع بیماری همه گیر کوروناویروس” وزارت اشاره کرده بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>