زوکربرگ خواستار کارمندی شد که پشتیبانی از BLM و پلیس را در هیئت پیام داخلی فیس بوک منتشر کرد

روزنامه دیلی جانور روز چهارشنبه گزارش داد که مارک زوکربرگ مدیر عامل این شرکت به تازگی پس از آن که کارمند «نظریه نژاد انتقادی» را محکوم کرد و حمایت خود را از هر دو جنبش ماده پلیس و زندگی سیاه پوستان اعلام کرد، از یک کارمند در هیئت پیام داخلی فیس بوک انتقاد کرد.

یک کارمند فیس بوک در اواخر ماه اوت پستی را در کانال محل کار این شرکت با عنوان «در حمایت از اجرای قانون و زندگی سیاه» به اشتراک گذاشت که استدلال می کرد نژادپرستی نقش جدی در تیراندازی های پلیس ندارد. این کارمند همچنین استدلال هایی را پیشنهاد کرد که روایت هایی را در مورد خشونت پلیس ترویج می کند که اغلب عوامل کاهش دهنده دیگری را ترک می کند، در این گزارش با استناد به منابع فیس بوک اشاره شده است.

این کارمند در ۳۱ اوت نوشت: «قلبم به خانواده بلیک می رود. همچنین به سراغ مأموران اجرای قانون خوش نیت می رود که قربانی انطباق جامعه با یک دروغ شده اند.» این کارمند افزود: اگر شکاف های نژادی، اقتصادی، جرم و حبس بدون پرداختن به مسئولیت شخصی و پایبندی به قانون نتواند بسته شود چه می شود؟

بر اساس این گزارش، زوکربرگ روز دوشنبه پس از آن وارد گفتگو شد که این خشم کارمندان را برانگیخت. (مرتبط: کارکنان فیس بوک در حال تحریم سفر هوایی بیش از ممنوعیت مهاجرت ترامپ)

تصویری که در ۲۸ اوت ۲۰۱۹ گرفته شده است، لوگوی رسانه های اجتماعی آنلاین آمریکا و سرویس شبکه های اجتماعی را نشان می دهد (اعتبار عکس باید دنیس شارلت/خبرگزاری فرانسه را از طریق گتی ایمیج بخواند)

وی روز دوشنبه در یک محل کار گفت: ما سیاست ارتباطات محترمانه خود را طراحی کردیم تا به مردم اجازه دهیم دیدگاه های بسیار متفاوتی را مورد بحث قرار دهند. “اما من نگران این هستم که برخی از مردم انجام می دهند که بدون قدردانی از تاثیر کلمات خود را بر جامعه سیاه پوستان ما است.”

به گزارش رسانه ها، این کارمند این را پس از آن منتشر کرد که پلیس در کنوشا، ویسکانسین، جیکوب بلیک را از پشت تیرباران کرد و این سیاه پوست ۲۹ ساله را فلج کرد. تظاهرات در طول تابستان پس از مرگ جرج فلوید، سیاه پوست که در ماه مه پس از آن که یک افسر پلیس برای چند دقیقه به گردنش گره زد، در هر ویدئوی این حادثه جان خود را از دست داد، به شورش تبدیل شد.

به گزارش دیلی جانور، زوکربرگ در دوشنبه اشاره کرد که فیس بوک در حال ایجاد انجمن های داخلی در هیئت پیام داخلی با «قوانین روشن و اعتدال قوی» است که کارمندان را از دیدگاه های به اشتراک گذاری گسترده ای که کارکنان دیگر آن را توهین آمیز می بینند، به ویژه در مورد مسائلی که بحث برانگیز تلقی می شود، دلسرد می کند.

او می گوید: «شما قادر به بحث در مورد محتوای بسیار متهم به طور گسترده در گروه های باز ن خواهید بود.» “همانطور که می دانید، ما عمیقا ارزش بیان و بحث باز است، اما من معتقد نیستم افرادی که در اینجا کار می کنند باید با مکالمات تفرقه انگیز در حالی که آنها در تلاش برای کار مواجه شوند.”

برخی از کارمندان از تصمیم زوکربرگ و فیس بوک برای کوردون کردن پیام هایی که برای دیگر کارکنان توهین آمیز تلقی می شد راضی نبودند.

به گزارش دیلی جانور، یکی از کارکنان فیس بوک در اظهار نظری در مورد زوکربرگ گفت: «من واقعا امیدوارم که برداشت از ظرف غذا هفته گذشته ‘اشکالی ندارد که چیزهایی بگوییم که باعث می شود کارمندان سیاه پوست احساس کنند که به اینجا تعلق ندارند، تا زمانی که شما این کار را در گروه های محل کار مناسب انجام دهید،’ یک کارمند فیس بوک در اظهار نظری در مورد زوکربرگ گفت.

این کارمند نوشت: نژادپرستی سیستمیک در همه جای جامعه ما وجود دارد و ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که در فیس بوک هم وجود نداشته باشد.

فیس بوک به درخواست بنیاد خبری دیلی کالر برای اظهار نظر در مورد اولیه و تلافی زوکربرگ پاسخ نداده است.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری دیلی کالر بدون اتهام در اختیار هیچ ناشر خبری واجد شرایطی قرار دارد که بتواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز از محتوای اصلی ما، لطفا با licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر