ژائو: امریکا باید نگاه به کره جنوبی با تکنولوژی بالا به روش کنترل Coronavirus و بازگرداندن اقتصاد

در روز سه شنبه کاخ سفید coronavirus جلسه رئیس جمهور تهمت ابراز حق نگرانی در مورد خسارت های اقتصادی از یک جریان در سراسر کشور خاموش گذاشته و چشم انداز به پرش شروع ما بهبود اقتصادی پس از عید پاک یکشنبه.

هر چند موارد آلوده و مرگ و میر در ایالات متحده هنوز هم در حال افزایش, من با اعتماد به نفس امریکا می تواند دستیابی به رئيس جمهور در چشم انداز اگر ما اتخاذ بهترین شیوه از بقیه جهان و اعمال high-tech ابزار برای مبارزه با این بیماری مسری.

از ده ها تن از سازمان ملل است که باید به طور جدی دچار COVID-19 اپیدمی کره جنوبی توانسته است به سرعت در حال پهن کردن و جلوگیری از افزایش COVID-19 موارد کاهش مرگ و مير و به حداقل رساندن اثرات منفی آن در اقتصاد ملی است. مانند کشورهای دیگر در کره جنوبی به تصویب رسید بسیاری از اقدامات مبتنی بر عقل سلیم اجتماعی مانند فاصله و درمان پزشکی توسعه است. چه مجموعه کره جنوبی جدا از دیگران است تهاجمی آن تست رویکرد و نیز به دلیل استفاده از تکنولوژی بالا بزرگ-ابزار اطلاعات برای پیگیری تمام COVID-19 موارد و در تمام مناطق آلوده.

در عرض چند هفته پس از COVID-19 شیوع کره ای شرکت قادر به راه اندازی یک سیستم تست با چشمگیر ظرفیت روزانه 10000 موارد است. در مارس 8, کره جنوبی آزمایش شده بود 189,236 موارد در حالی که آمریکا تنها قادر به تست 1,707 موارد در مجموع. کافی تست اطلاعات کره جنوبی در زمان گام مهم دیگری برای ردیابی تمام COVID-19 موارد مثبت و در تمام مناطق آلوده. با همکاری از افراد و بخش خصوصی (تلفن همراه مخابرات و شرکت های کارت اعتباری) های کره ای دولت منتشر کرده است در تمام مناطق COVDID-19 ویروس حامل بازدید به عنوان دقیق که به سینما شماره صندلی بدون انتشار بیماران مبتلا به نام شروع در اوایل فوریه.

در اصل کره جنوبی با موفقیت ترکیب تهاجمی تست و high-tech بزرگ-ابزارهای داده به فاش کردن محل دقیق از دشمن COVID-19. چنین دقت را فعال کرده و کشور را به تمرکز منابع پزشکی در زمینه های کلیدی. آن را نیز اجازه کره جنوبی برای کاهش این بیماری همه گیر است پیامدهای منفی در اقتصاد آن است.

هر چند از آن رنج می برد در اوایل تاخیر ما تست قابلیت ها ramping تا بسیار سریع است. با جهان پیشرو قابلیت های هر دو در پزشکی و صنایع با تکنولوژی بالا, ملت ما باید قادر به اتخاذ کره جنوبی مدل در موقع. از طریق مشارکت بخش خصوصی و دولتی ما باید قادر به سرعت ساخت تا ظرفیت ما را برای ردیابی همه مناطق آلوده. انجام این کار ما می توانیم نامرئی دشمن قابل مشاهده و تمرکز ما منابع پزشکی در مناطق آلوده/محلات.

با اتخاذ این روش برش لبه ما نیز می تواند به حداقل رساندن COVID-19 آسیب به اقتصاد ما. مجهز به دقیق دانش از بیماری های حمل و مناطق آلوده ما می تواند جلوگیری از استفاده از یک ناکارآمد کوکی-برش مدل برای محدود کردن فعالیت های اجتماعی و اقتصادی در سراسر کشور برای سال آمده است. در شهرستانها با هیچ و یا به اندازه کافی کنترل COVID-19 موارد ما مجبور به مهار های اجتماعی و فعالیت های اقتصادی. مردم همچنان می توانید با آنها روز به روز زندگی می کند. در این راه ما می توانیم به سرعت بازگرداندن فعالیت های اقتصادی در مناطق که در معرض خطر کم و شروع به معکوس چشمگیر رکود اقتصادی است.

با توجه به تمام مزایای اتخاذ کره جنوبی بهترین شیوه برخی از افراد ممکن است استدلال می کنند آن است که امکان پذیر نیست به پیاده سازی این مدل در ایالات متحده به دلیل نگرانی از حریم خصوصی افراد. ما قطعا می تواند محافظت از حریم خصوصی افراد با افشای ویروس carrier0s نام در حالی که محدود کردن داده ها مجموعه ای به روز از ویروس’ طول عمر. علاوه بر این, من با اعتماد به نفس در وطن پرست آمریکایی ها و به باور بسیاری از آنها در حال حاضر به فدا کردن چند روز از حریم خصوصی در جهت کمک به دیگران و این ملت بزرگ است.

به عنوان یک نتیجه, من توصیه کاخ سفید Coronavirus نیروی کار اقدامات فوری اتخاذ کره جنوبی مدل و high-tech بزرگ-ابزار اطلاعات به سرعت در حال به نوبه خود در اطراف آمریکا در مبارزه با COVID-19. زمانی که ملت ما در برابر کشور های اقتصادی و خاموش کردن داده های ناکافی به دقت راهنمای ما مبارزه با کروناویروس این رویکرد می تواند تبدیل به یک بازی تعویض است که می تواند کمک به امریکا به طور موثر کنترل این بیماری همه گیر در حالی که بازگرداندن اقتصاد ما به سرعت در حال.

خورشید Tze معروف گفت: “اگر شما می دانید دشمن و خودتان می دانید شما نمی خواهد از دست دادن هر نبرد.” با این روش برش لبه, من مطمئن هستم که آمریکا می تواند دستیابی به رئيس جمهور در چشم انداز و بازگرداندن اقتصادی ما فعالیت های عید پاک.

Yukong ژائو زندگی در اورلاندو است. او یک جمهوری خواه نامزد از 7th کنگره منطقه فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>