تحمل صفر در برابر فساد تضمین توسعه: NAB رئیس


اسلام آباد: رئیس ملی پاسخگویی دفتر (NAB) عدالت (retd) جاوید اقبال روز پنجشنبه گفت که این نهاد به شدت بر این باور بودند که تحمل صفر در از بین بردن فساد تضمین صد درصد توسعه است.

ریاست جلسه را از طریق لینک ویدئو در NAB ستاد گفت: پاسخگویی ناظر بود و کاملا متعهد به ریشه کن کردن فساد.

NAB رئیس گفت که مبارزه با فساد گرفته شد به عنوان وظیفه ملی.

او گفت که Quaid محمد علی جناح در آدرس خود را به مجلس مؤسسان از پاکستان تا به حال نامیده فساد و رشوه خواری به عنوان یکی از بزرگترین لعنت. “که واقعا سمی است. ما باید آن را با دست آهن.”

NAB رئیس گفت که این اداره تاسیس شد برای از بین بردن فساد در جامع و یکپارچه به شیوه ای.

او گفت که NAB عملیاتی روش مجموعه سه مرحله برای اقدام در مورد: شکایت تأیید تحقیق و بررسی است.

پاسخگویی اداره افسران و مقامات باید به دنبال مبارزه با فساد با اتخاذ استراتژی “پاسخگویی برای همه” سیاست در برابر ریشه کن کردن فساد گفت:.

ملی و بین المللی سازمان های مشهور در حال قدردانی از کار سخت و تعهد و شفافیت و شایستگی از دستگیر کردند.

او گفت که NAB افسران باید دو برابر تلاش های خود را در توقیف فساد عناصر و بازیابی از آنها را ‘سخت به دست آورده پول غارت شده از شهروندان بی گناه از پاکستان.

اقبال گفت که برای جلوگیری از امکان هر NAB افسر/رسمی موثر بر هر درخواست یک مفهوم جدید از یک “ترکیب تیم تحقیق” (CIT) معرفی شد.

در زیر روش, دو, تحقیقات ماموران, یک مشاور حقوقی و کارشناس مالی (تحت نظارت اضافی مدیر/پرونده و نگران کارگردان) با هم کار کنند در موارد.

او گفت که کیفیت از پرس و جو و تحقیقات از دستگیر بهبود یافته است و با توجه به استقرار NAB اولین قانونی آزمایشگاه علوم (FSL) در اسلام آباد است که دارای تمامی امکانات از پزشکی قانونی دیجیتال, سوال اسناد و مدارک و اثر انگشت تجزیه و تحلیل.

او گفت که NAB ابداع کرده است نظارت و ارزیابی سیستم (مس) برای نظارت بر عملکرد آن و از همه دفاتر منطقه ای در کمی و کیفی شرایط است که ثابت شده است بسیار مفید در ارزیابی از عملکرد کلی.

او گفت که NAB تنها سازمان با آنها چین امضا یک یادداشت تفاهم (MoU) برای نظارت بر پروژه های در دست چین و پاکستان کریدور اقتصادی (CEPC).

NAB بهبود تومان.328 میلیارد دلار از زمان آغاز آن و آن به طور کلی اعتقاد راسخ نسبت حدود 70% در پاسخگویی دادگاه.

او گفت که NAB امیدوار است که تلاش های مشترک از همه اعضا می توانند همکاری برای بررسی فساد قبل از این اتفاق با کمک همه ذینفعان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im