واشنگتن: YouTube گفت: آن را حذف مربوط به انتخابات ویدئوها که “دستکاری یا doctored” برای گمراه کردن رای دهندگان به عنوان بخشی از تلاش خود را به ساقه آنلاین اطلاعات غلط.

گوگل متعلق به فیلم های آن با در نظر گرفتن اقدامات آن را به عنوان تلاش برای تبدیل شدن به یک “منبع قابل اعتماد” برای اخبار و به ترویج “سالم گفتمان سیاسی.”

لسلی میلر YouTubes معاون رئیس جمهور در امور دولتی و سیاست های عمومی گفت: در یک پست وبلاگ که خدمات استانداردهای جامعه ممنوع “محتوا شده است که از لحاظ فنی دستکاری یا doctored در راه است که گمراهی کاربران و … برخواهد داشت ممکن است یک خطر جدی فاحش آسیب برساند.”

سیاست نیز ممنوعیت محتوا است که با هدف گمراه کردن مردم در مورد رای گیری و یا سرشماری فرآیندهای.

این حرکت در میان نگرانی های فزاینده در مورد به اصطلاح “deepfake” ویدئوها تغییر با استفاده از هوش مصنوعی است که می تواند ایجاد معتبر-به دنبال حوادث بلکه “کم عمق” تقلبی که با استفاده از تکنیک های ابتدایی برای فریب بینندگان.

سیستم عامل آنلاین آمده اند تحت فشار به ریشه کن کردن اطلاعات غلط در پی یک خارجی دستکاری تلاش در سال 2016 انتخابات آمریکا و ادعا می کند که به اندازه کافی در حال انجام است برای جلوگیری از ادعاهای دروغین توسط نامزدهای خود را دارند.

– نگرانی در مبارزات انتخاباتی آمریکا –

آخرین یوتیوب بیانیه که به دنبال روشن شدن آن سیاست جهانی در انتخابات اطلاعات غلط می آید به عنوان ریاست جمهوری ایالات متحده اولیه فصل لگد کردن که در قفقاز برگزار می شود در آیووا در روز دوشنبه و اول ابتدایی هفته آینده در, New Hampshire.

گوگل در سال گذشته گفت: آن پله تا تلاش ها در انتخابات اطلاعات غلط و حذف خواهد ادعاهای دروغین در تبلیغات از جمله در یوتیوب اما بیانیه جدید به نظر می رسد به ارائه جزئیات در انواع خاصی از محتوای آن مسدود خواهد شد.

“زمینه استانداردهای یوتیوب توضیح می دهد و نشان می دهد امروز به نظر می رسد, نام تجاری جدید, اما این شرکت سزاوار ستایش برای تنظیم آنها را در پاک کردن شرایط و هشدار داد که در نظر دارد برای به اجرا درآوردن آنها با شور و نشاط” گفت: پل برت از دانشگاه نیویورک مرکز کسب و کار و حقوق بشر و نویسنده از یک 2019 مطالعه سیاسی گمراه کننده است.

“YouTubes بیانیه امروز به نظر می رسد به تکرار آن تعيين نشده اجازه می دهد تا کاربران آن را به conned در طول سال 2020 انتخابات.”

در این اطلاعیه تأکید متفاوت سیاست های اصلی شبکه های اجتماعی در دروغ. توییتر گفت: این امر ممنوعیت های سیاسی در تبلیغات برای نامزدها در حالی که Facebook را حفظ کرده است سیاست دست برای بیان سیاسی و تبلیغات با برخی استثنائات برای محتوا که گمراه کاربران در مورد رای گیری زمان و مکان.

“هر پلت فرم است که وزن آزادی بیان در برابر رای دهندگان دستکاری اما اطلاعات عملیات کار در سراسر سیستم عامل و بهره برداری از این نقاط ضعف” گفت: کارن Kornbluh آلمانی مارشال صندوق محقق که به دنبال سیاسی گمراه کننده است.

“به همین دلیل این سیستم عامل باید گرد هم می آیند و توسعه مشترک, روشن, سازگار, قابل اجرا قوانین برای حفاظت از رای دهندگان از تبدیل شدن علائم آسان برای دروغ مبارزات.”

دوشنبه بیانیه ارائه شده از نمونه های خاص از محتوا خواهد بود که حذف شده از یوتیوب.

در میان مطالب ممنوع شامل هر تصویری “دستکاری شده به نظر می رسد که یک مقام دولتی مرده است” یا آن “با هدف گمراه کردن مردم در مورد رای گیری و یا سرشماری فرآیندهای مانند گفتن بینندگان نادرست رای گیری از تاریخ است.”

یوتیوب را نیز پایین هر گونه ادعاهای دروغین در مورد الزامات واجد شرایط بودن برای نامزدهای سیاسی “از جمله ادعا می کند که یک نامزد واجد شرایط به داشتن بر اساس اطلاعات نادرست در مورد وضعیت شهروندی مورد نیاز است.”

بیانیه ای جداگانه توسط گوگل سر از آنلاین اعتماد و ایمنی Kristie Canegallo گفت: غول اینترنت پا کرده است تا تلاش های خود را برای جلوگیری سوء استفاده و اطلاعات نادرست در انتخابات است.

“ما اعتماد و ایمنی تیم span جهان برای نظارت و مختل حساب هواپیما ربایی, اصیل, فعالیت, دروغ, کمپین حملات هماهنگ و سایر اشکال سوء استفاده در سیستم عامل های ما بر اساس 24/7,” Canegallo گفت.

“ما به طور جدی مسئولیت ما را برای حفاظت از کاربران ما از آسیب و سوء استفاده به ویژه در انتخابات است.”

او اضافه کرد که گوگل با همکاری با دیگر شرکت های فن آوری و سازمان های دولتی از جمله اف بی آی “برای شناسایی بد بازیگران غیر فعال کردن حساب خود هشدار می دهند کاربران ما در مورد آنها و به اشتراک گذاری اطلاعات مرتبط با صنعت مقامات و اجرای قانون است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو