جوانان که باعث ترساندن بمب در دیبروگره Rajdhani دستگیر

توسط PTI

دهلی نو: یک جوانی که به دروغ ادعا کرد که پنج بمب در دهلی نو-دیبروگره Rajdhani اکسپرس ارسال نیروهای امنیتی به tizzy و به تأخیر انداختن قطار بازداشت شده است راه آهن گفت: در روز شنبه.

یک سخنگوی راه آهن خواست مردم برای سوء استفاده از خدمات اورژانس و سایت های رسانه های اجتماعی است که نه تنها اثرات مقامات ،

“جوانی که هنوز توییتی که پنج بمب در دهلی نو-دیبروگره Rajdhani بیان بازداشت شده است در 18 ساعت. مهربانی نه سوء استفاده از خدمات اورژانس و وب سایت های اجتماعی است که نه تنها ما تاثیر می گذارد اما دیگران بیش از حد” یک سخنگوی راه آهن گفت: در یک صدای جیر جیر.

این مرد 26 ساله که شناسایی خود را به عنوان Sanjeev سینگ Gurjar شده است رزرو در بخش 505B از IPC و قسمت 174 از راه آهن عمل سرپرست پلیس (GRP) آگرا گفت PTI.

در زیر راه آهن عمل او می تواند برای یک مدت که ممکن است گسترش به دو سال یا جریمه نقدی که ممکن است گسترش به 2,000 تومان و یا با هر دو.

Gurjar ارسال شده در توییتر در 4:12 بعد از ظهر که شد پنج بمب در قطار در روز جمعه.

“من می خواهم به اطلاع رسانی وجود دارد که 5 بمب در یک قطار Rajdhani (12424) که از دهلی نو به کنپور مرکزی. لطفا نگاهی به برخی از اقدام در این سرعت به,” او نوشت:,, برچسب زدن به راه آهن, وزارت, اتحادیه وزیر Piyush Goyal, پلیس دهلی و IRCTC.

در پاسخ به صدای جیر جیر سرپرست دولت راه آهن پلیس آگرا نوشت: از آن مقام رسیدگی در 5.15 pm, “تمام افسران ارشد آگاه شده است که قطار متوقف شده است در این پست-GRP داری (در نزدیکی اینجا) و در حال بررسی است با تلاش های مشترک از نیازها و GRP.”

دولت راه آهن و پلیس راه آهن حفاظت از پرسنل نیروی فشرده شد به سرویس و آنها با انجام جستجوهای گسترده ای در قطار که زحمت مسافران علاوه بر به تأخیر انداختن قطار.

مسافر نوشته دوم خود را صدای جیر جیر در 7.16 PM این بار در هندی.

“من ساخته شده است که صدای جیر جیر تحت استرس های روانی است. برادر من قطار با تاخیر بیش از چهار ساعت بود و من بسیار عصبانی در مورد آن. من می خواهم به عذر خواهی به دولت است.”

او برچسب گذاشته شده توسط راه آهن وزارت و وزیر Piyush Goyal در دوم جیر جیر.

این DBRT Rajdhani اجرا می شود بین دهلی نو و دیبروگره شهر ایستگاه های راه آهن.

قطار به تعویق افتاد حدود دو ساعت با توجه به این حادثه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>