جوانان جان خود را پس از کوبید مجبور به نوشیدن ادرار توسط Dalits در MP

بیان اخبار سرویس

بوپال: در یک حادثه تکان دهنده یک جوان 19 ساله جوانان گفته خودکشی چند ساعت پس از اینکه مورد ضرب و شتم و مجبور به نوشیدن ادرار توسط سه نفر از Dalit جامعه از جمله دو زن بیش از یک بی اهمیت موضوع در شوپری منطقه, Madhya Pradesh.

Ashlynn brooke, unfolded در Sajor روستای منطقه (380 متر از بوپال) در روز چهارشنبه که در آن جوانان به عنوان Vikas Sharma به دار آویخته خود به مرگ داخل خانه خود را.

خودکشی توجه داشته باشید و یک ویدئو کلیپ حاوی جوانان را در حال مرگ اعلام شد که از نقطه.

محتویات توجه داشته باشید ظاهرا نوشته شده توسط Vikas و ویدئو کلیپ حاوی مرگ اعلام شد که ضربه او با استفاده از تلفن همراه خود نشان داد که Vikas رفته بود به یک پمپ دستی برای به دست آوردن آب در یک لوتا (کروی ظرف مورد استفاده برای مقاصد مذهبی) برای ارائه آن در نزدیکی یک معبد.

در حالی که او پر آب و چند قطره در حال سقوط بر روی ظروف از سه Dalit افراد – Manoj Koli, Tarawati Koli و پریانکا Koli.

خشم بیش از این مسئله سه نفر کشیده Vikas مو و کوبید ،

ادعا ظلم و ستم با Vikas پایان ندارد وجود دارد, به عنوان سه بعد گفته پر مقدس لوتا با انسان ادرار و او را مجبور به نوشیدن آن است.

تحت حاد افسردگی پس از حادثه, Vikas به خانه خود رسید و گفته می شود به دار آویخته خود به مرگ در اتاق خود را پس از نوشتن خودکشی توجه و تیراندازی در حال مرگ اعلام تصویری.

پلیس از دستگیری همه متهمان و رزرو آنها را برای abetment به خودکشی داوطلبانه و باعث صدمه دیده در بخش 306 و 323 از IPC, شوپری SP راجش سینگ Chandel گفت جدید هند اکسپرس.

در ضمن خشم بیش از این حادثه یک هیئت از Brahmin جامعه که جوانان متعلق به, ارسال به شوپری دولت های منطقه تفاهم نامه خطاب به دولت سانتی متر خواستار تومان 1 کرور غرامت به خانواده داغدیده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de