‘شما در حال رفتن به یک افزایش بزرگ در جرم و جنایت’: پژوهشگر می گوید Tucker Carlson که سیاتل است که خاموش کردن آن زندان

کشف موسسه تحقیقات همکار کریستوفر Rufo گفته رادیو فردا میزبان Tucker Carlson شنبه که سیاتل برنامه به آن زندان شهرستان است و این در نتیجه “یک افزایش بزرگ در جرم و جنایت است.”

“این اثر در واقع کاملا ساده است. هنگامی که شما 50 درصد کمتر از افسران هنگامی که شما باید 60 درصد کمتر زندان, سلول های, شما در حال رفتن به یک افزایش بزرگ در جرم” Rufo گفت: “Tucker Carlson امشب.” “برای همه چیز اما جدی ترین جرائم قتل و تجاوز به عنف و سرقت مسلحانه — مردم در حال رفتن به رزرو و بلافاصله منتشر شد در خیابان.”

“پس شما اهل هیچ عامل بازدارنده برای فعالیت های جنایی و چه اتفاقی می افتد زمانی که شما ایجاد یک خالی از بی قانونی که پر خواهد شد بسیار به زودی با خشونت با اختلال و با ضرب وشتم.” (مرتبط: تهمت: سیاتل تنها Shut Down CHOP چرا که “ما قرار بود در’)

او توضیح داد که این زندان شهرستان در حال حاضر incarcerates 60 درصد از سیاتل مجرمان محکوم به خدمت در زندان است و بخشی از طرح شهر پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس با برش پلیس سیاتل نیروی بودجه 50٪.

“پس از آن واقعا یک چند جبهه جنگ برای از بین بردن اجرای قانون, برای از بین بردن سیستم عدالت. آنها در حال رفتن برای کاهش نیروی انتظامی, آنها در حال رفتن به تعطیل بزرگترین زندان و منابع من هستند به من گفتن در دادگاه شهری در آینده است.”

او توضیح داد که سیاتل نیز از بین بردن همه بازداشت برای جوانان زیر 18 سال. “پس از آن رفتن به ضرب وشتم.” (مرتبط: سیاتل Councilmember می گوید او نمی فهمم چرا غارت اذیت مردم “زمانی که مردم در حال مرگ هستند و هر روز’)

Rufo اشاره کرد که خود را “منابع در نظام عدالت کیفری می گویند اصلاح افسران در حال آماده سازی برای اخراج های دسته جمعی. آن را به کل هرج و مرج” و اضافه کرد که درایو پال خواستار قطع بودجه دولت نه تنها پلیس بلکه کل سیستم عدالت کیفری “چیزی است که اتفاق افتاده است بسیار به سرعت.” او گفت که اخیرا شهرداری شد به طور جدی با توجه به گسترش نیروی پلیس است.

A signs reads "Capitol Hill Occupied Protest" in area that has been referred to by protesters by that name as well as "Capitol Hill Organized Protest, or CHOP, on June 14, 2020 in Seattle, Washington. (David Ryder/Getty Images)

یک نشانه خوانده شده “کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به” در منطقه شده است که اشاره به معترضان با این نام به عنوان به خوبی به عنوان “کاپیتول هیل سازماندهی اعتراض و یا ریز ریز کردن در 14 ژوئن 2020 در سیاتل واشنگتن است. (دیوید رایدر/گتی ایماژ)

“اما پس از از نوع هسته سخت آنارشیستی و سوسیالیستی جنبش شروع به نشان دادن در خیابان, آنها شروع به نشان دادن تا در درب خانه سیاسی رهبری است. آنها در حال اجرا می ترسم.”

پلیس سیاتل بازداشت 23 نفر در تاریخ 1 ژوئیه پس از شهردار جنی Durkan دستور “کاپیتول هیل منطقه خودمختار” (CHAZ) تعطیل. پلیس گفت که آنها ساخته شده این دستگیری به دلیل برخی از مردم بودند و نه ترک منطقه پس از Durkan صادر اضطراری فرمان اجرایی که به نام تجمع غیر قانونی مجمع. Durkan توصیف کرده بود فعالیت در پلیس-رایگان بخش “بیشتر شبیه به یک حزب بلوک” از “مسلح تصاحب” تنها چند هفته قبل از.

“آنها نمی تواند به اندازه کافی سریع به دنبال رهبری آنارشیستی و سوسیالیستی گروه هستند که شورش. آنچه که ما شاهد یک فروپاشی کامل از رهبری” Rufo گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>