فاکس نیوز عامل سابق و عامل سرویس مخفی دن richard shaw هشدار داد که افسران پلیس از خروج نیرو به دلیل عدم حمایت می تواند ایجاد یک “فرار مغزها” در ادارات در سراسر کشور است.

بحث در مورد به اصطلاح “فرگوسن اثر” با یک پنج شنبه شب “Hannity” پانل که شامل بین المللی اخوان المسلمین از افسران پلیس آتلانتا فصل جمهور Jason سگورا و richard shaw, Fox News, میزبان, Sean Hannity اشاره کرد که افسران پلیس او می داند که “تغذیه” چرا که آنها “احساس می کنند پشتیبانی نمی شوند.”

“آنها احساس می کنند که این گسترده و کلی گویی در حال غلط, آنها احساس می کنید که هیچ کس به نظر می رسد به مراقبت در مورد سنگ و بطری به بطری آتش زا و آجر” Hannity گفت. “آنها به نظر نمی رسد به مراقبت بیش از 800 مجروح برخی کشته و برخی از فلج کرد. آنها به نظر نمی رسد به هر گونه حمایت به عبارت دیگر.”

تماشا کنید:

“شما می دانید آنچه که من شنیدن از مخاطبین من در اجرای قانون؟” Richard shaw پرسید. “آنها احساس می کنید مانند این است که یک خیابان یک طرفه است. مانند آنها در حال تلاش صادقانه را به تلاش در حال حاضر بسیاری از افسران پلیس من می دانم که به درک که در آن همه چیز ممکن است اشتباه رفته است. آنها که. آنها می دانند که بد تعامل با یک افسر پلیس می تواند خراب کردن کسی تمام روز و یا تمام عمر خود را. آنها که. اما آنها احساس نمی مانند که همدلی است که رله به آنها. این یک خیابان دو طرفه است.”

Richard shaw در ادامه به توضیح است که اکثر مردم درک نمی کنند “آنچه آن را مانند به یک پلیس” پس از مقابله با مردم “در بدترین لحظات زندگی خود را هر روز.”

“آیا شما هر گونه ایده چگونه احساسی تخلیه آن است که برای 40 ساعت به علاوه یک هفته از گم شدن یک کودک یک کودک مورد آزار قرار گرفته و به ضرب و شتم همسر به کسی که محرم به کسی که فقط با چاقو و به راحتی و به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی همه کسانی که به مردم؟” “آیا شما هر گونه ایده آنچه که بود ؟ اگر شما تا کنون شنیده اصطلاح 1,000-حیاط خیره هر پلیس می داند که چه چیزی است که در پایان یک شیفت مشغول به جایی که شما فقط به دنبال و آن چشم ها خالی هستند. آنها خلاء. وجود دارد هیچ چیز باقی مانده است. شما همه چیز را در سمت چپ خیابان. من فکر می کنم بسیاری از پلیس, گوش دادن خواهد فقط بخواهید با بیشترین احترام است که شما را درک می کنم که بیش از حد.”

همه اعضا توافق کردند که “در سراسر کشور آبی آنفولانزا” می تواند در راه خود را.

Richard shaw هشدار داد که “مردم می میرند” از “سنبله بزرگ در جنایت” و “فرار مغزها” از چاشنی تجربه افسران که می دانند چگونه به درستی حل کرد ، (مرتبط: هدر مک دونالد: ‘آشکارا نادرست روایت در مورد سیستمیک پلیس تعصب’ و ‘قرار دادن هزاران نفر زندگی بیشتر در معرض خطر’)

“آیا شما هر گونه ایده در مغز تخلیه که در مورد اتفاق می افتد زیرا برخی از مردم در این کشور را قوی تر تراژدی به تلخه بیش از همه ما پلیس؟” “این یک لعنت شرم آور است. من به شما گفتن آنها بهترین مردان و زنان من همیشه با کار کرده ام و شما در مورد برای دیدن فرگوسن اثر بار 1000 و آن را لعنت شرم و من دعا می کنم این اتفاق نمی افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de