دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ شد heckled توسط چندین نرم افزار-دوم متمم فعالان در طول یک شنبه شب کمپین توقف در ویرجینیا.

به عنوان سابق نیویورک شهرستان, شهردار, شد, صحبت, معترضان فریاد می زدند: “شما f**king فاشیست!” و “شما یک نژادپرست!”

عمدتا pro-بلومبرگ جمعیت شروع booing و فریاد “ما مانند مایک!” و “مایک! مایک! مایک!”

یک ویدیو از عمل نوشته شده بود روز شنبه توسط واشنگتن آزما:

تماشا کنید:

چندین معترض بودند با پوشیدن “اسلحه نجات” برچسب معاینه گزارش یک شعار آنها همچنان به شعار به عنوان آنها را تحت فشار قرار دادند توسط امنیت.

طولانی یک میله رعد و برق در مسئله کنترل اسلحه بخشی از سابق شهر نیویورک شهردار شنبه سخنرانی شامل تکرار حمایت خود را از ویرجینیا دموکرات که به تازگی به تصویب رسید بحث کنترل اسلحه قانون در دولت است.

“من شده است به ویرجینیا بیش از هر جای دیگری” بلومبرگ گفت: با توجه به معاینه. “من شده اند درگیر در ویرجینیا سیاست پس از مدتها قبل از من شد یک کاندیدای ریاست جمهوری. در سال 2013, من یک حامی بزرگ sfmoma.” (مرتبط: بلومبرگ خریدم ویرجینیا قانون گذاران معرفی Confiscatory تفنگ بان)

“در سال 2017, 2018 و 2019 ما مبارزه با نفرت نمایش داده شده در شارلوتزویل” او ادامه داد. “در سال گذشته در بیش از 25 سال تمام است که کار پرداخت می شود و دموکرات ها در زمان کنترل هر دو مجلس.”

این تاجر میلیاردر را در اواخر استراتژی ورود به یک چلپ چلوپ در سه شنبه و فراتر از آن به نظر می رسد پرداخت می شود به عنوان او در حال حاضر رای گیری اول با 27.3% دموکراتیک پشتیبانی در فلوریدا. چهارده متحده را به پای صندوقهای رای در مارس 3 و فلوریدا رای دو هفته بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو