‘الیوم-e-Istehsal’: ISPR انتشار موسیقی ادای احترام به کشمیر آزادی مبارزه

‘الیوم-e-Istehsal’: ISPR انتشار موسیقی ادای احترام به کشمیر آزادی مبارزه

راولپندی: اینتر-خدمات روابط عمومی (ISPR) در روز یکشنبه منتشر شده از یک آهنگ را به عنوان “ادای احترام به مردم شجاع از کشمیر و مبارزه بی امان برای آزادی” به مناسبت الیوم-e-Istehsalیک سال از سرکوب و منع رفت و آمد اعمال شده در اکثریت مسلمان دره.

با عنوان “Ja چور روز Meri Waadi” — ترک من ولی به تنهایی — به ISPR آهنگ افتخارات کشمیر خود را مبارزان آزادی و دهه مبارزه برای حق تعیین سرنوشت.

خواننده مشهور خواننده کلاسیک Shafqat Amanat Ali, آهنگ reminisces تجاوز و خشونت نسبت به کشمیر و مردم آن در دست نیروهای هند خواست در توسط نخست وزیر نارندرا Bharatiya Janata Party (BJP) دولت است.

در شرح این آهنگ ISPR اشاره کرد که آن را “در همبستگی با کشمیری” شده است منتشر شد پیش از “5 Aug 20, علامت [که] یک سال از abrogation از ماده 370 و مستند & منع رفت و آمد در هند Illegaly اشغال جامو و کشمیر (IIOJK)”.

“کشمیر قیام رنج کشمیری & نقض حقوق بشر توسط ارتش هند بوده است برجسته شده” به آن اضافه شده است.

این ISPR به اشتراک گذاشته شده یک لینک به آهنگ در یوتیوب در دسترس از طریق حساب رسمی توییتر با هشتگ #KashmirSeigeDay و #YoumeIstehsal.

کشمیری مسلمانان محروم از ارائه عید نماز

یک روز قبل از به مسلمانان در سراسر جهان جشن گرفته Eid-ul-ازهاری هند منع مسلمانان در کشمیر تحت اشغال از نماز خواندن در روز خاص به عنوان رژیم سرکوبگر اقدامات ادامه داد: در مورد اختلاف دره.

در دولت پیشنهاد برای جلوگیری از مسلمانان از اقامهی نماز مقامات قرار داده بود قفل در مساجد’ درب, راه اندازی, موانع و مسدود شدن جاده ها با سیم خاردار.

مردم مجبور شدند برای ماندن در خانه پس از پلیس اعلام کرد در بلندگو صبح زود که آنها باید گام به گام به مناسبت این رویداد مذهبی است.

در ضمن مراسم قربانی برگزار شد و در مقیاس محدود است با توجه به محدودیت.

‘دو مستند’

روز جمعه وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی به حال مجددا بر حمایت پاکستان از این کشمیری مبارزه برای استقلال از هند حکومت کرد و گفت: این کشور خواهد ایستاد توسط مردم محاصره دره تا آن پیروزی نهایی.

او پشیمان است که هیچ یک دیگر از کشمیری خود می داند که دقیقا چه اتفاقی افتاده است در طول یک سال گذشته از سرکوب وحشیانه در منطقه هیمالیا توسط نیروهای اشغالگر. “به تاریخ کشمیر رنج می برد ارتباطی خاموشی و اساسی نقض حقوق بشر” او گفت:.

با اشاره به کروناویروس همه گیر قریشی گفت: “جهان باید به درک آنچه در آن نمدی مانند زندگی در زیر یک مستند و پایدار پرقدرت محدودیت. کشمیری او اضافه شده است پایدار “دو مستند” — coronavirus مستند و همچنین محدودیت های اعمال شده توسط نیروهای اشغالگر — پس از یک سال.

وزیر گفت که او آرزو به ارسال یک پیام همبستگی به کشمیری در سراسر جهان است. “ملت پاکستان ایستاده بود با کشمیری دیروز در کنار آنها امروز و ایستاده با آنها را تا پیروزی نهایی” قریشی گفت.

Yaum-e-Istehsal

پاکستان را اوت 5 به عنوان “Yaum-e-Istehsal’ زمانی که هند لغو ماده 370 قانون اساسی آن به ضمیمه قلمرو مورد مناقشه است او اعلام کرده بود در روز شنبه.

کل کشور باید unitedly بالا بردن صدا در برابر نظامی محاصره اعمال شده توسط دهلی جدید در کشمیر تحت اشغال هند از یک سال پیش بعد از لغو آن وضعیت خاص و انتقال یک پیام به کشمیری که آنها نه تنها در مبارزه برای حق تعیین سرنوشت او گفته بود.

“در روز 5 اوت سال 2019) این IIOJK پرچم بود سیم های کشمیری بودند را در پشت میله های زندان و شاید امروز هیچ عید فطر نماز جماعت برگزار شد و در سرینگر” او اضافه شده است.

کشمیری مردم شده بود در مواجهه با مشکلات بسیار زیاد و درد و آزار و اذیت تحت ادامه محاصره نظامی برای یکی از آخرین سال قریشی حال تاکید کرد.

او اضافه کرد که او را به بازدید از خط کنترل (LoC) در اوت 3 برای رساندن یک پیام است که ملت پاکستان ایستاده بود با کشمیری برادران تنها در مبارزه برای تعیین سرنوشت حق در حالی که نخست وزیر عمران خان را رسیدگی مجلس Azad, Jammu and Kashmir در آگوست 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de