‘شما می خواهید برای خرید کرک?’: نیویورک بی خانمان اقامت در هتل های لوکس ادرار در عمومی, آزار ساکنان

مردم محلی در گزارش روز پنجشنبه خود اعلام کرده اند که بی خانمان ها در هتل های متعدد در بخش های بزرگ منهتن در حال ادرار کردن در عموم هستند، زنان را به قتل می رسانند و سعی می کنند مواد مخدر را به کسانی که از آن ها می گذرند بفروشند.

به گزارش نیویورک پوست، این گروه از افراد بی خانمان که بنا به گزارش ها شامل افراد بیمار روانی و 10 مجرم جنسی است، در سه هتل لوکس در سمت بالای غرب منهتن در خانه قرار داشته اند. گزارش شده که 300 معتاد تنها يک هتل را پر کرده اند.

دولت بیل دبلاسیو شهردار دموکرات شهر نیویورک بی خانمان در هتل های تا حد زیادی خالی در سراسر شهر برای جلوگیری از گسترش ویروس کوروناویروس از ماه مارس، اسپکتروم نیوز در ماه ژوئن گزارش داد.

به گزارش “پُست”، بی خانمان ها با وجود اقامت در خیابان، به خیابان می ریزد و ساکنان محلی را آزار می دهند. به گزارش “پُست”، برخی از ساکنان پیشنهاد کراک کوکائین، گربه زنان محلی و مواد مخدر در اهن عمومی را داده اند.

“شما می خواهید برای خرید کرک?”” ساکن محلی میشل مک دوال گزارش شده است در حالی که در حال قدم زدن با او 2 ساله، قبل از او گفتن به او به “احساس امنیت دیگر احساس نمی کند.”

آنجل اورتايز، مرد بي خانمان به پريزگفت: “گوش کن، هر دارويي که تصور ش را بکنيد، در آن جا انجام شده است.”

یکی دیگر از هتل های اشغالگر به “پُست” گفت: “آنها شلیک می کنن، خرخر می کنن، کراک، کی۲، همه چیز”

NEW YORK, NY - MAY 13: Mayor Bill De Blasio arrives to a Green New Deal rally At Trump Tower in New York City on May 13, 2019. Mayor de Blasio recently unveiled his Green New Deal to reduce carbon emissions in New York City. (Yana Paskova/Getty Images)

شهردار بیل د و بلازیو به یک تجمع معامله جدید سبز در برج ترامپ در شهر نیویورک می رسد. (Yana Paskova/Getty Images)

گزارش شده که یک مرد بی خانمان ۴۵ ساله سعی کرده کی۲ را که نسخه غیرقانونی و مصنوعی ماری جوانا است به خبرنگار پُست بفروشد و در ادامه مصاحبه را قطع کرد تا زنی را که در حال عبور است با گفتن این که “چه خبر مامان؟ چطوري دختر خوشگل؟ تو خوبه چه احساسي داري دختر کوچولو؟ دختر خوشگل”

دیگر ساکنان مبارزه را مشاهده کرده اند، صاحبان کسب و کار شکایت از از دست دادن درآمد به دلیل رفتار rowdy و برخی از ساکنان هتل جدید را دیده اند تسکین خود را در عمومی، به گزارش پس از. نگرانی اصلی برای بسیاری از تعداد متخلفان جنسی اقامت در هتل ها بود – که چهار نفر از آنها محکوم شکارچیان کودک, خروجی گزارش.

ساکنان نزدیک یک گروه ایمنی محله به نام Upper West Siders برای خیابان های امن تر تشکیل داده اند. به گزارش ان بی سی 4، این گروه هدف شراید نرای فعالیت خطرناکی را که در محله شان در حال انجام است، ثبت می کند.

اين مواد هاست ما مردم را بی تعادل می بینیم، متخلفان جنسی ثبت شده وجود دارند، “علی وست ساید ساکن و عضو گروه امن تر استر استر استر آلیسون مورپورگو به ان بی سی۴ گفت. گاهی صبح می دوم و می بینم که روی زمین سوزن می زنم

“ما می خواهیم تغییر را ببینیم. ما می خواهیم خیابان های امن تری را ببینیم، اما همچنین می خواهیم مردم را ببینیم که خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند، که واضح است که ما اینجا را نمی بینیم، “مورپورگو ادامه داد.

به گزارش اسپکتروم نیوز، تخمین زده می شود که 20 درصد از هتل های NYC به عنوان پناهگاه های بی خانمان موقت مورد استفاده قرار می گیرد. یک عضو هیئت مدیره محلی ناشناس گفت: هر دو شهر و FEMA در حال تقسیم هزینه 175 دلار برای هر فرد بی خانمان در روز برای اقامت در اتاق هتل به منظور نفی خطرات عفونت محله های نزدیک در پناهگاه های بی خانمان، به گزارش پساز. (مرتبط: سی ان ان جلب کالیفرنیا زن بی خانمان انداختن کشو برای امداد زنده در هوا)

استیون بنکس، کمیسر خدمات بی خانمان به این پُست گفت: «به منظور خنثی کردن آن بمب ساعتی تیک تیک، ما یک جابه جا کردن اضطراری عظیم انسان ها از آن پناهگاه های جماعت در سراسر شهر را اجرا کرده بودیم، بیش از ۱۰۰۰۰ نفر در حدود هشت هفته»

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im