‘شما شده اند سازگار’: رای دهندگان مواجه ساندرز در مهاجرت فلیپ فلاپ

یک نیوهمپشایر رای دهندگان مواجه ایالت ورمونت برنی ساندرز در روز چهارشنبه در مورد ظاهر او را تکامل یافته مهاجرت پلت فرم اشاره به این که او استفاده می شود مخالف “مرزهای باز.”

در حالی که صحبت کردن در یک مراسم انتخاباتی در دری, New Hampshire, یک زن در میان جمعیت متهم ساندرز از تناقض در مورد مهاجرت خود را در موقعیت. زن اشاره کرد که در یک زمان او استفاده می شود برای اشاره به “مرزهای باز” به عنوان یک کخ برادران-led طرح به واردات دستمزد پایین کارگران اما در حال حاضر او را تبدیل کردن شعارهای خود علیه مهاجرت های غیر قانونی.

“یک مسئله ای است که شما شده اند سازگار است (باز کردن مرزها. هنگامی که شما اولین بار بود می گفت این بود کخ برادران طرح و به نظر می رسید به رسمیت شناختن است که دستمزد پایین کارگران ریخته بودن به این کشور کمک نمی کند دستمزد پایین کارگران” زن آغاز شد و اضافه کرد که خانواده او می ایستد در 134 درصد از خط فقر.

“می تواند شما را لطفا توضیح دهید که چرا شما تغییر در آن موضوع ؟ آیا شما مجبور به تغییر ؟ چرا که اهدا کنندگان به نظر می رسد می خواهید دستمزد پایین کارگران,” او اضافه شده است.

دیده بان:

ساندرز که مدعی بالا برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری تحت فشار قرار دادند پشت این ایده است که او تغییر کرده است.

“به اعتقاد من کاملا در این است که — من باور نمی کنم در باز کردن مرزها.’ باز کردن مرزها به معنی هر کسی می تواند از هر مکان در جهان است. هیچ کشور در تاریخ جهان من فکر می کنم که تا به حال بود که مشاهده. که نیست به نظر من اما نظر من این است که ما باید 11 میلیون مستند نشده — بسیاری از کسانی که کارگران را در حال بهره برداری در حال حاضر” ساندرز گفت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به پرتاب همه خارج از کشور است. اگر او انداخت مردم در خارج از کشور, قیمت مواد غذایی در این کشور را به موشک وار رفتن. که آیا شما فکر می کنم که برداشت محصولات کشاورزی و کاشت در سراسر این کشور ؟ ” او ادامه داد.

این اولین بار نیست ساندرز شده است با نزدیک شدن مورد خود محوری در مهاجرت. نیویورک تایمز در سرمقاله هیئت مدیره در طول بررسی خود را از نامزدهای دموکرات خود را قبل از تایید وارد شده به عقب و جلو با سناتور در ماه ژانویه بیش از اظهارات قبلی خود را که مهاجرت غیر قانونی و مهمان برنامه کارگر دستمزد پایین برای آمریکا کارکنان.

از آغاز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساندرز دارای نوسان به شدت به سمت چپ بر روی تعدادی از مسائل مربوط به مهاجرت.

خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی آمده است به نفع زدایی از مهاجرت غیر قانونی و اعلام کرده است که او را بلافاصله ممنوعیت تقریبا تمام اخراج ها در صورت انتخاب به کاخ سفید است. او همچنین صدور دستور اجرایی کردن طرح تقریبا همه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت احكام است.

ساندرز نیز گفت: او را به طور کامل سازماندهی مجدد وزارت امنیت داخلی از جمله برچیدن مهاجرت و گمرک (ICE) و گمرک و حفاظت از مرزها (CBP). اخیرا ساندرز گفت که او باز با استفاده از پول مالیات دهندگان برای جدا کردن بخش جنوبی مرز دیوار. (مرتبط: Orange County منتشر کرده است هزاران نفر از جنایی بیگانگان غیر قانونی به دلیل کالیفرنیا پناهگاه قانون)

ساندرز در گذشته به عنوان تلاش برای قلم مو دور گذشته خود نظرات به مرزهای باز با توجه به این چیزی بود که او گفت: “250 سال پیش است.” در واقع این دیدگاه ساخته شد به تازگی به عنوان 2015.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر