یوگی دولت منتشر 218 تومان کرور روپیه برای کمک به گروه بازگشت خانواده های مهاجر به نفع

توسط اکسپرس سرویس خبری

لکنو: یوگی Adityanath دولت ارائه شده تا به گردان صندوق Rs 218.49 کرور به حدود 36,000 خانواده های تحت روستایی امرار معاش ماموریت (RLM) در اینجا در روز پنج شنبه.

از طریق این صندوق زنان درگیر در دوخت گلدوزی و تولید بشقاب یکبار مصرف ادویه جات ترشی جات و ماسک صورت خواهد بود پشتیبانی مالی. هدف این صندوق این است که به ترویج خود اشتغالی و خود کفایی در میان زنان خود کمک گرفتند. آنها شده اند هنتای توسط دولت به کوک 1 کرور لباس مدرسه جلوتر تحصیلی جدید تقویم.

همانطور که در منابع به واگذاری تکمیل, توسعه روستایی بخش خواهد هماهنگ با پایه وزارت آموزش و پرورش به چرخ در پارچه به گروه خودیاری (SHG) که رول کردن لباس مدرسه.

این منابع در توسعه روستایی بخش همچنین ادعا کرد که هر کاری که می خواهد درگیر در دوخت یک لباس را کسب حدود 90 تومان. اگر او بخیه دو لباس در هر روز می تواند دو برابر درآمد خود را. اما توسعه روستایی بخش را تسهیل و هزینه هر لباس است ثابت در Rs 300,” او گفت:.

در حالی که گردان صندوق بود که به طور مستقیم انتقال به حساب 35,938 خانواده های تحت روستایی امرار معاش ماموریت در پنجشنبه سانتی متر تعامل با کارگران مهاجر و زنان در گروه خودیاری از مناطق مختلف از طریق ویدئو کنفرانس.

در واقع بسیاری از زنان ذینفع مرتبط با این گروه خود به کمک آمده از خانواده های کارگران مهاجر و کارگران.

قدردانی از راه های مختلف زنان در سازمان های داوطلبانه حال کمک به مبارزه با تاج توسط تولید PPE کیت و ماسک صورت CM گفت: آن را ثابت کرد چقدر استعداد موجود در این گروه.

“اگر با توجه به راهنمایی و پشتیبانی از آنها قادر به انجام هر کاری است” گفت: سانتی متر. او اضافه کرد که اگر بودجه گردان و جامعه های سرمایه گذاری خواهد بود در دسترس ساخته شده به زنان خود گروه به طور مداوم در زمان آنها می تواند ظهور به عنوان یک مثال کامل از روستایی اعتماد به نفس.

پیش از این توسعه روستایی بخش کارتون زنان گروه خود کمک به دریافت بیش از 11 لاخ ماسک صورت و تقریبا 9,000 حفاظت شخصی کیت بخیه برای سلامت و پرسنل پلیس بودند که مبارزه با این بیماری همه گیر در خط مقدم. مقامات گفت: گروه در حال حاضر نوتبوک 2,000 PPEs که می تواند ارائه شده به بیمارستان های ارتش. این گروه تا به حال کردن با khadi صنایع برای تهیه پارچه برای تولید ماسک.

همچنين سانتی متر اعلام کرد انتصاب 58,000 بانکی خبرنگاران – Sakhis – مستقر می شود بلافاصله. از طریق این حرکت زنان روستایی خواهد اتصال با بانک ها و پول معاملات با مراجعه به درب به درب. همه این معاملات خواهد بود دیجیتال. از آنجایی که این حرکت را به حداقل رساندن این بانک بازدید و با مردم به طوری که خطر عفونت کرونا علاوه بر ایجاد اشتغال برای زنان ایجاد کرد.

هر سخی خواهد بود با پرداخت 4000 تومان در هر ماه برای 6 ماه آینده و 50,000 تومان خواهد بود با توجه به دستگاه برای انجام معاملات. علاوه بر این بانک نگران خواهد آنها را به یک کمیسیون در معامله.

در ضمن توسعه روستایی بخش لگد کردن پروفایل از زنان مهاجر. با توجه به منابع در حالی که ماهر بودند که به طور مستقیم گنجانیده شده SHGs, ماهر آنهایی که در حال افاضه آموزش باغبانی و فرآوری مواد غذایی بخش.

طبق اطلاعات موجود در توسعه روستایی بخش حدود 5.4 لاخ مهاجران زنان رسیده بود تا روز شنبه. این 2.49 لاخ شد برفلد که 1.09 لاخ بودند ماهر زنان و 1.39 غیر ماهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de