بیان اخبار سرویس

لکنو: در عمده کمک به صنعت املاک و مستغلات این, Uttar Pradesh دولت در روز سه شنبه پرسید Noida, Greater Noida و Yamuna بزرگراه توسعه صنعتی مقامات برای کاهش نرخ بهره در زمین غرامت برای سازندگان و دیگر allottees در نظر Covid-19 بیماری همه گیر.

سه صنعتی مقامات نیز کارگردانی به تغییر و تاخیر در پرداخت است که باید ساخته شده توسط ملک allottees از جمله کسانی که از 600 پروژه های مسکن صاحبان کارخانه های صنعتی و طرح منحصر به فرد صاحبان به گفته منابع رسمی.

یک مقام ارشد Noida اقتدار گفت: نرخ بهره برای همه نویدا خواص خواهد آمد را پس از دولت دستورات.

تصمیم گرفته شده توسط دولت پس از رایزنی با مدیران اجرائی از سه مقامات روز پس از توسعه دهندگان انجمن NAREDCO وعده داده مشاغل در سایت های ساخت و ساز برای 2.5 لاخ کارگران مهاجر.

تا دولت بخشنامه در پاسخ به تکرار خواسته های امداد توسط توسعه دهندگان از نظر کسب و کار ضرر و زیان وارده ناشی از این بیماری همه گیر در طی آن فعالیت های ساخت و ساز آمده بود متوقف شد.

دولت تا به حال نیز دریافت 27-نقطه نمایندگی از NAREDCO و CREDAI دو فعال انجمن از توسعه دهندگان املاک و مستغلات اخیرا به دنبال برخی از کمک.

منابع گفت: نویدا Greater Noida و Yeida (Yamuna بزرگراه توسعه صنعتی و قدرت) نیاز به بازیابی حداقل `35,000 کرور در زمین غرامت از 600 پروژه های مسکن و دیگر اموال defaulters. این حرکت بهره مند خواهد شد نزدیک به 400 درسی مبتنی بر توسعه دهندگان که تسلط بر صنعت املاک و مستغلات در بالا.

به گفته مقامات تا اولین دولت در این کشور برای ارائه کمک به توسعه دهندگان به منظور کمک به آنها جزر و مد بیش از بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر و پس از آن مستند.

Credai دیگر توسعه دهندگان عمده’ association گفت: این امر نوشتن به رئیس وزرای کشورهای دیگر به گسترش مشابه امداد. چند نویدا مبتنی بر توسعه دهندگان پروژه ها در کشورهای دیگر.

تا کنون نرخ بهره سالانه در پرداخت منظم بودن متهم توسط نویدا و گریتر نیدا بود 11 درصد است که افزایش به 14 درصد در صورت پیش فرض. مقدار مرکب دو سالانه. برای Yamuna بزرگراه اقتدار نرخ بودند 10.5 هر و 13.5 درصد است.

در حال حاضر برخی از باقی سازندگان پرداخت کیفری بهره مالی حق عضویت تا 20 درصد در نتیجه افزایش تعداد مقدار به طور پیش فرض.

دولت است بنابراین خواسته مقامات لوی ساده بهره مالی حق عضویت هر هزینه نهایی بودجه بر اساس نرخ وام (MCLR) تجدید نظر شده توسط بانک مرکزی هند گفت: مقامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de