یوگی دولت حذف نویدا DM برای عدم جلوگیری از coronavirus نشت جلسه

بیان اخبار سرویس

لکنو: اوتار پرادش دولت جایگزین منطقه بازپرس Gautam Budh نگر BN سینگ در روز دوشنبه و یک دپارتمان تحقیق دستور داده شده است.

این حرکت در می آید و پس از او در نامه ای به دبیر کل به دنبال سه ماه ترک و نامه عمومی بلافاصله پس از سانتی متر یوگی Adityanath او را به کار در یک جلسه در Noida.

منطقه دادرس متصل به درآمد مدیره جایگزین شد با LY Suhas.

همانطور که در بالا قرار داده شده منابع BN سینگ نوشت: این نامه به CS اصرار او برای از بین بردن او را از این منطقه به دلایل شخصی.

در این نامه نوشته شده بود بلافاصله پس از DM رو پانسمان تا سانتی متر یوگی Adityanth در یک جلسه سران دولت منطقه مقامات طول نویدا بازدید در روز دوشنبه.

اما مقامات ارشد ادعا کرد که CM گرفته بود توهین از نویدا DM عمل ساخت ساعت جلسه و نامه خود ، CM است believably گرفته شده آن را به عنوان ناخالص بی انضباطی در بخشی از BN سینگ.

CM سفر کرده بود نویدا به بورس از وضعیت میان شیوع کروناویروس. در واقع درسی است که بیشترین تعداد از coronavirus موارد مثبت (37) در اوتار پرادش در نظر گرفتن شمارش به 88 در روز دوشنبه.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

با توجه به منابع سانتی متر مواخذه مقامات منطقه برای عدم بررسی مرگبار ماه مارس ویروس با وجود تمام مشاوره و هشدار برای دو ماه گذشته.

او کشیده افسران برای عدم مهر و موم شرکت خصوصی ‘آتش بس’. این شرکت در نظر گرفته شده به عنوان کانون coronavirus با 23 نفر در ارتباط با این تست مثبت در Noida.

این منابع ادعا کرد که در این نشست IAS-IPS rift نیز منتشر شده است. BN سینگ ابراز ناتوانی خود در گرفتن سفارشات خود را اجرا تحت تازگی معرفی شده پلیس Commissionerate سیستم.

حتی کمیسر پلیس Alok Kumar Singh شد همچنین در حال حاضر در همان جلسه به همراه نویدا CMO.

CM سرزنش او برای عبور از باک به جای انجام مسئولیت خود با سعی و کوشش.

بلافاصله پس از جلسه DM شات نامه ای به دبیر کل به دنبال سه ماه مرخصی شخصی زمین. و او حتی یک گام به پیش رفت توسط نشت نامه ای به رسانه ها و قرار دادن آن در مالکیت عمومی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im