در عین حال یکی دیگر از نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن پیشرو بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن توسط دو رقمی

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن آگهی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسط دو رقمی برای انتخابات ماه نوامبر بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط نیویورک تایمز و سینا ،

ملی نظرسنجی منتشر یکشنبه یافت که بایدن یک مزیت قابل توجهی بیش از POTUS با زنان سیاه پوست و اسپانیایی رای دهندگان. معاون سابق رئیس جمهور منجر تهمت 14 ٪ و 50 ٪ از پاسخ دهندگان پشتیبانی در مقایسه با 36 درصد است که گفت: آنها را برای رای دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به نظرسنجی.

در حالی که 30 درصد از سفید پوستان کمتر از 45 گفت: آنها پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن 52 درصد گفت: آنها حمایت بایدن. (مرتبط: بایدن دارای دو رقمی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی جدید نشان می دهد)

زنان سفید پوست با درجه کالج حمایت بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن 39 درصد از نظرسنجی ها یافت می شود. نظر سنجی خروج از 2016 انتخابات دریافتند که زنان با تحصیلات دانشگاهی پشتیبانی نتوانست نامزد انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تنها 7 درصد زمان گزارش.

بایدن همچنین به حمایت از نر سفید و میانسال یا مسن تر رای دهندگان به نظرسنجی در بر داشت دسته که معمولا پشت نامزدهای جمهوری خواه و حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز پیش از این معاون سابق رئیس جمهور در حمایت از رای دهندگان که لازم نیست مدرک دانشگاهی — جمعیت حیاتی به پیروزی قابل توجهی میانه رای با توجه به بار. (مرتبط: نظرسنجی جدید نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن در 1 نقطه بایدن در میشیگان)

نیویورک تایمز و سینا کالج نظرسنجی 1,337 رای دهندگان در تلفن ثابت و تلفن های همراه بین ماه های ژوئن 8 تا 22 ژوئن با یک حاشیه خطا از +/- 3.

این بایدن کمپین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de