‘یلو’ انتشار تصویری Chronicling جیمی سفر در مزرعه

“یلوستون” به تازگی کاهش یافته است عالی تصویری جیمی.

در توییتر تصویری ارسال شده در سه شنبه, طرفداران نشان می دهد رو به تماشای جیمی افزایش در مزرعه دریافت وقایع مختلف اعضای بازیگران. (نقد و بررسی: ‘یلو‘ Season 2 Finale ‘گناهان پدر’ به پایان می رسد با مرگ و امید به آینده)

برای طرفداران این آمار برترین شبکه نمایش شما 100% رفتن به می خواهید به تماشای این پست.

جیمی است که بدون شک یکی از بهترین شخصیت های در نشان می دهد. ملاقات ما او را به عنوان یک دارو را بازنده در یک فصل و ما به تماشای رشد او را از طریق فصل دو.

او رفت و از بودن مطلق هیچ کس را به عنوان یک مارک ، به عنوان یک فن بزرگ از “یلوستون” این است که یک داستان بزرگ arc برای لذت بردن از. (منحصر به فرد: فیلمبرداری فصل 3 از ‘یلو‘ رسما به پایان رسید)

ما عاشق تشویق برای شکست. آن چیزی است که مردم در امریکا فقط عشق و شما نمی توانید بیش از حد بسیاری از بزرگتر underdogs از جیمی.

او را نه فقط به طور منظم در مرتع پرورش احشام ، او یک مارک و همه ما می دانیم که این به چه معناست. او در حال رفتن به در مرتع پرورش احشام برای مدت زمان طولانی.

تنها نگرانی من با جیمی است که سرنوشت نهایی خود را در نشان می دهد نمی توان یکی خوب است. واقعا وجود دارد بیش از حد بسیاری از انتهای مبارک در “یلوستون” و من می توانم ببینم او را در حال مرگ قبل از اینکه این همه گفته و انجام می شود.

رستگاری خود را از arc شده است خیلی خوب است که مخاطب او را دوست دارد. من می توانید ببینید که همه پاره پاره دور.

لحن در ماه ژوئن سال 2020 برای شروع فصل سه. شما می دانید من نمی توانم صبر کنید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>