YDA نگه می دارد در اعتراض به سانتی متر خانه در کویته علیه خشونت پلیس

AFP

کویته: این پزشکان جوان انجمن (YDA) در قالب یک تجمع در چهارشنبه اعتراض علیه خشونت پلیس قرار گرفت که در جریان اعتراض های چند روز.

این تجمع اقدام از بیمارستان مدنی به وزیر دبیرخانه که در آن پزشکان شعار شعار علیه دولت استانی.

پزشکان نیز نور شمع در محل که در آن پلیس به حال مورد ضرب و شتم آنها YDA رئیس جمهور گفت:.

در پاسخ به وضعیت وزیر جم کمال گفت: “من می دانم که پزشکان جوان در حال آمدن به اعتراض یک بار دیگر.”

بعد در یک توییت نوشت: “من شنیده ام که YDA دوباره انجام اضطراب در حال حاضر.”

“من آرزو می کنم آنها می تواند در خدمت و به آنها انرژی و زمان بیشتری در پرداختن به emmergency آنچه مردم نیاز به او گفت:” در یک صدای جیر جیر.

دیروز YDA اعلام کرد پایان دادن به تحریم پس از رسیدن به یک توافق با دولت استانی.

استانی وزیر Zmarak خان اعلام کرد که دولت پذیرفته است حق خواسته های خود را مطرح YDA. “ما ایستاده با پزشکان و کارکنان پیراپزشکی,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با انجمن, رئیس جمهور دکتر یاسر خان.

این YDA اعلام کرده بود تحریم خدمات خود را در بیمارستان در سراسر بلوچستان روز دوشنبه پس از کویته باتوم پلیس به اتهام پزشکان معترض در نزدیکی سانتی متر خانه.

150 پزشکان دستگیر شده بودند برای اعتراض به کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در بیمارستان های سراسر استان برای درمان coronavirus بیماران.

“ما در حال قرار دادن در تمام تلاش های ما برای پیروزی در جنگ در برابر کروناویروس گفت:” دکتر یاسر ، lamenting است که همان فداکاری بود و نه نشان داده شده توسط دولت برای حفاظت از خود را.

یاسر گفت که YDA شد پایان دادن به آن تحریم و ابراز امیدواری کرد که این کمیته تشکیل شده توسط ولایتی وزیران به تصویب پزشکان خواسته خواهد شد را وعده داده است.

“ما می دانیم که اعتراض ساخته دشوار زندگی برای مردم” بستری دکتر یاسر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de