YDA اعلام پایان دادن به تحریم پس از رسیدن به توافق با بلوچستان دولت

AFP

کویته: این پزشکان جوان انجمن (YDA) به نام خود تحریم از ارائه خدمات پس از رسیدن به یک توافق با دولت استانی در روز سه شنبه.

استانی وزیر Zmarak خان اعلام کرد که دولت پذیرفته است حق خواسته های خود را مطرح YDA. “ما ایستاده با پزشکان و کارکنان پیراپزشکی,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با انجمن, رئیس جمهور دکتر یاسر خان.

این YDA اعلام کرده بود تحریم خدمات خود را در بیمارستان در سراسر بلوچستان روز دوشنبه پس از کویته باتوم پلیس به اتهام پزشکان معترض در نزدیکی سانتی متر خانه.

یک صد و پنجاه پزشکان دستگیر شده بودند برای اعتراض به عدم حفاظت شخصی تجهیزات در بیمارستان های سراسر استان برای درمان coronavirus بیماران.

“ما در حال قرار دادن در تمام تلاش های ما برای پیروزی در جنگ در برابر کروناویروس گفت:” دکتر یاسر.

یاسر گفت که YDA شد پایان دادن به آن تحریم و ابراز امیدواری کرد که این کمیته تشکیل شده توسط ولایتی وزیران به تصویب پزشکان خواسته خواهد شد را وعده داده است.

“ما می دانیم که اعتراض ساخته دشوار زندگی برای مردم” بستری دکتر یاسر.

YDA خواستار اقدام علیه افسران پلیس برای ضرب و شتم manhandling پزشکان

اوایل امروز دکتر یاسر تا به حال خواستار آن شدند که نیروهای پلیس درگیر در manhandling و دستگیری از کارکنان پزشکی بود.

استانی وزیر بهداشت و دبیر ویژه باید از پست های خود را, او گفت:.

“تا زمانی که خواسته های ما را برآورده هیچ خدمات ارائه خواهد شد جدا از کار این اتاق و گروه قلب” او گفت:.

این YDA مطالبات شامل ارائه PPE کیت پزشکی و امکانات دیگر به طوری که آنها می تواند به درمان بیماران از coronavirus.

آن را آموخته بود که هیچ پزشکی کارکنان در دسترس برای درمان بیماران در بیمارستان مدنی کویته پس از اعتراض. پس از ادامه تحریم های مسئولین از بیماران نیز اعتراض برای عدم ارائه مراقبت های بهداشتی.

‘بلوچستان دولت پذیرفته پزشکان خواسته’

دولت بلوچستان را پذیرفته است تمام خواسته های مطرح شده توسط پزشکان گفت: سخنگوی Liaquat Shahwani پیشتر در روز دوشنبه.

“ما باید پذیرش همه خواسته های مطرح شده توسط پزشکان,” او گفت:. “قرارداد 533 پزشکان تمدید شده است تا ماه ژوئن است. دو صد و پنج پزشکان و پرستاران منصوب شده اند بر روی یک ad hoc اساس,” او اضافه شده است.

در بعد از ظهر دوشنبه پلیس بازداشت 150 نفر از پزشکان در کویته برگزار شد که یک تظاهرات اعتراضی بیش از غیر دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). اعتراض پزشکان باتون-متهم و دستگیر شده توسط پلیس به عنوان آنها سعی کردند به اعتراض در مقابل وزیر به تقاضا PPE در حالی که درمان coronavirus بیماران.

پلیس در پاسخ گفت که پزشکان دستگیر شده بود به عنوان آنها در بر داشت در نقض بخش 144 که ممنوعیت تجمعات عمومی.

Shahwani گفت که تجهیزات ایمنی و کیت ارائه شده بود به پزشکان. او گفت که دولت تا به حال با صدور دستور برای انتشار پزشکان زودتر در طول روز. “پزشکان در حال رفتن به خانه های خود. لطفا ترک ایستگاه های پلیس,” او گفت:.

“ما درخواست پزشکان برای تبدیل شدن به یک بخشی از هر مافیا […] ما را به تغییر و تسهیل آنها,” او گفت:.

او گفت که دولت با قدردانی از تلاش های قرار داده در توسط پزشکان و متخصصان بهداشت برای مبارزه با بیماری همه گیر. “ما درود می فرستم خدمات پزشکی ارائه شده توسط پزشکان,” او گفت:. “پزشکان مسیحا. مسیحا نمی تحریم بیماران,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im