‘میشم حتی نمی دانید تاریخچه’: ثبت نام-حمل سیاه ریپ معترضان که می خواهید را به پایین لینکلن مجسمه

یک مرد سیاه و سفید حمل یک نشانه برای یک تاریخ سیاه و سفید, تور شدت انتقاد معترضان بود که تهدید به پاره کردن یک مجسمه آبراهام لینکلن آزاد کردن یک برده در واشنگتن شب جمعه.

رهایی یادبود به موضوع مطرح شده از خشم معترضان – که استدلال می کنند مجسمه عار و مردسالار – هفته گذشته. طرفدار الغای برده داری و برده های سابق فردریک داگلاس صحبت در تعهد یادبود که با بودجه دولتی توسط بردگان سابق در سال 1876 با توجه به واشنگتن دی سی گردشگری سایت.

“خانواده حتی نمی دانند که تاریخ این مجسمه اما شما می خواهید به پاره کردن آن!” مرد گفت به یک بلند گو حرف زدن. مرد با پوشیدن یک راهنمای تور و حمل یک نشانه با یک وب سایت برای یک تاریخ سیاه و سفید, تور که شامل مجسمه.

بعد از یک تجمع اعتراضی در حمایت از پاره شدن مجسمه پایین صحبت می کرد در پاسخ به مرد.

“شما بچه ها انجام می شود شنیدن از افرادی که نمی خواهید تغییر دهید ؟” او گفت:. (مرتبط: ویسکانسین تظاهرات پاره کردن مجسمه مدنی قهرمان جنگ که در مبارزه برای پایان دادن به برده داری)

او افزود: “ما در حال رفتن به پاره که صبح پایین!”

معترضان با هجوم به یادبود سه شنبه شب و در اصل برنامه ریزی شده برای سرنگونی آن روز شنبه گفت: آنها را به تجهیزات. اما خدمات پارک های ملی بنا حصار پنج شنبه در اطراف بنای یادبود برای جلوگیری از معترضان از آن حمله به وال استریت ژورنال گزارش داد.

در همین حال شهردار موریل Bowser خود گفت که باید وجود داشته باشد مسالمت آمیز بحث بر سر سرنوشت این مجسمه به گفته واشنگتن پست. Bowser خود گفت: این شهرستان باید “نه یک اوباش تصمیم می گیرید که آنها می خواهند به آن را پایین بکشید.”

Protesters for and against the removal of the Emancipation Memorial debate in Lincoln Park on June 25, 2020 in Washington, DC. (Photo: Tasos Katopodis/Getty Images)

معترضان و مخالفان برای حذف رهایی یادبود بحث در پارک لینکلن در تاریخ 25 ژوئن (Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

مجسمه ها و بناهای تاریخی شده است تحت حمله در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید. فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک سابق مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای حدود نه دقیقه تصویری از دستگیری نشان داد.

“این یک سالم بیان مردم گفت: اجازه دهید به برخی از اولویت های اینجا و اجازه دهید به یاد داشته باشید گناه و اشتباه است که در این کشور ساخته شده است و اجازه دهید آن را جشن می گیرند” دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز سه شنبه گفت.

کومو نیز تصریح کرد حمایت خود را از حذف از تئودور روزولت مجسمه در خارج از آمریکا از موزه تاریخ طبیعی در شهر نیویورک است.

تظاهر کنندگان اقدام به پاره کردن بنای سابق رئیس جمهور اندرو جکسون در پارک لافایت در خارج از کاخ سفید سه شنبه شب ،

معترضان سرنگون یک مجسمه کریستف کلمب در ریچموند, ویرجینیا و سر بریده یک کلمبوس مجسمه در بوستون در ژوئن 9. کلمبوس مجسمه خارج مینه سوتا در کنگره به پایین زده بود در 10 ژوئن.

مجسمه ای از رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس در ریچموند یک مجسمه جورج واشنگتن در شیکاگو و یک مجسمه از مؤتلفه General Robert E. Lee در مونتگمری آلاباما نیز حمله شده است در هفته بعد از فلوید مرگ است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]