حداقل 31,000 مردم در حال حاضر آلوده شده است توسط یک ویروس است که چشم پزشک Li Wenliang و همکاران به حال برای اولین بار به ارمغان آورد به نور در اواخر ماه دسامبر– فایل عکس

پکن: رئیس جمهور چین و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که کشورهای tussled بر تجارت و حقوق بشر صحبت در گوشی در مورد بهداشت و درمان اضطراری در روز جمعه.

یازدهم خواست “از طرف ما برای پاسخ منطقی به این رمان شیوع کروناویروس”, با توجه به رسمی, Xinhua news agency.

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز خود “اعتماد به نفس” در بندگی توانایی برای مقابله با این بیماری همه گیر کاخ سفید گفت.

یک دکتر چینی بود که پس از بالا بردن زنگ در مورد بندگی جدید کروناویروس درگذشت از پاتوژن در جمعه جرقه ابراز غم و اندوه و خشم بیش از وخیم تر شدن بحران است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 630 نفر است.

حداقل 31,000 مردم در حال حاضر آلوده شده است توسط یک ویروس است که چشم پزشک Li Wenliang و همکاران به حال برای اولین بار به ارمغان آورد به نور در اواخر ماه دسامبر.

این بیماری تا پس از گسترش در سراسر چین باعث شده دولت برای قفل کردن شهرستانها از دهها میلیون نفر از مردم در حالی که جهانی هراس افزایش یافته است که بیش از 240 موارد پدید آمده در دو ده کشور جهان است.

یک قرنطینه کشتی کروز در ژاپن در حال حاضر 61 مورد تأیید.

پکن شده است خشمگین ممنوعیت ورود از چین برقرار شده توسط ایالات متحده و کشورهای دیگر را متهم واشنگتن از گسترش “ترس و وحشت”.

Li, 34, درگذشت اوایل جمعه ووهان بیمارستان مرکزی گفت: در یک پست در بندگی توییتر مانند Weibo پلت فرم یک اطلاعیه که باعث غم و اندوه در رسانه های اجتماعی-بیش از یک دکتر بود که یک قهرمان مورد ستایش قرار داد-و خشم بیش از دولتهای دست زدن به بحران است.

“او یک قهرمان است هشدار داد که دیگران با او زندگی” یک همکار ووهان دکتر نوشت: در Weibo پس از گزارش مرگ او پدید آمده است.

“کسانی که چربی مقامات که در زندگی پول ممکن است به مرگ شما از یک توفان برف” نوشت: یکی عصبانی Weibo کاربر در نظر است که پس از سانسور شده اند.

مرگ سانسور

کتابداری و اطلاع رسانی مرگ نیز بر خطرات زیادی که در خط مقدم پزشکان گرفته اند برای درمان بیماران در ضعف و تحت مجهز بیمارستان ها در ووهان از شهر قرنطینه از 11 میلیون نفر از مردم که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر.

کادر پزشکی هستند نامعقول و فاقد کافی, دنده محافظ, معاون فرماندار هوبئی استان بستری شده در پنج شنبه.

Li ارسال یک پیام در مورد کروناویروس جدید به همکاران در دسامبر 30 در ووهان — شهرستان مرکزی در کانون بحران — اما بعدها در میان هشت خبرچین احضار توسط پلیس برای “شایعه اذهان عمومی”.

او بعد از قرارداد این بیماری در حالی که درمان یک بیمار است.

بازرسان به نظر می رسد برای مبارزه با چگونه به مقابله با مرگ.

دولتی روزنامه گلوبال تایمز و دولت پخش دوربین مدار بسته برای اولین بار منتشر شده در Weibo که لی مرده بود اواخر روز پنجشنبه تنها به حذف پست های خود را پس از مرگ به سرعت رسید به میان موضوعات محبوب پلت فرم.

سازمان جهانی بهداشت در واکنش به این گزارش برای اولین بار از مرگ او برای بیان غم و اندوه است.

تحلیلگران گفته اند که مقامات محلی کاهش میزان شیوع این بیماری در اوایل ژانویه به این دلیل که آنها برگزاری جلسات سیاسی در آن زمان بود و می خواستم برای پروژه هاله ای از ثبات.

اول مرگ و میر گزارش شده در ژانویه 11. مرگ و میر از سال افزایش یافت و به 636 با 73 بیشتر گزارش شده در روز جمعه و اضافی 3,000 عفونت های جدید.

گسترش جهانی

این ویروس است که بر این باور پدید آمده از بازار فروش حیوانات عجیب و غریب در ووهان قبل از پریدن به انسان و گسترش در سراسر چین و خارج از کشور به عنوان میلیون ها نفر سفر برای ماه تعطیلات سال جدید.

برخی از 56 میلیون نفر در ووهان و شهرهای اطراف آن دستور داده شده است به ماندن در خانه در حالی که بسیاری از کشورها ممنوع ورود از چین و توصیه می شود شهروندان خود را ترک کنند.

عمده شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از کشور است.

اما موارد نگه داشتن در حال ظهور.

دو کشتی کروز حمل هزاران نفر از گردشگران داخلی در هنگ کنگ و ژاپن قرار داده شده اند و تحت قرنطینه به عنوان مقامات آزمون مردم برای عفونت.

روز جمعه یکی دیگر از 41 نفر تست مثبت روی الماس شاهزاده در ژاپن آوردن تعداد موارد آلوده در کشتی به 61.

وجود دارد 3,700 افراد روی عرشه این کشتی هنگامی که آن را وارد در آب.

نخست وزیر ژاپن روز پنجشنبه گفت: یکی دیگر از کشتی کروز Westerdam بود از رفتن به این کشور با یک مورد تایید شده و هیچ کشور خارجی اجازه داده می شود به پیاده.

در هنگ کنگ 3,600 مردم صرف یک شب دوم محدود روی رویای جهانی که در آن هشت سابق مسافران باید آزمایش مثبت برای ویروس.

هنگ کنگ شده است به خصوص عصبی به دلیل بحران احیا خاطرات سندرم حاد تنفسی (سارس). که به کشته شدن نزدیک به 300 نفر در این شهر و دیگر 349 در سرزمین اصلی چین در 2002-2003.

در حالی که شمار کشته شدگان همچنان در حال افزایش کارشناسان تاکید کرده اند که در دو درصد مرگ و میر 2019-nCoV بسیار کمتر کشنده تر از سارس است که به کشته شدن حدود 10 درصد از مردم آن را آلوده به 17 سال پیش است.

شیوع این بیماری شده است با این حال اعلام شده است که یک اورژانس بهداشت جهانی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو