XFL تلویزیون رتبه کاهش در هفته 3 همه بازی ها هنوز هم بیش از 1 میلیون بیننده

رأی تلویزیون بودند را برای XFL در سه هفته اما هنوز قوی به طور کلی.

تمام بازی ها رو حداقل یک میلیون بیننده و شنبه بازی روباه بین دالاس مرتدان و سیاتل اژدها کردم فقط شمال از دو میلیون بیننده, با توجه به ShowBuzzDaily.com. شنبه ABC بازی کردم فقط زیر دو میلیون بیننده. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

با توجه به ProFootballTalk تمام چهار بازی آخر این هفته شد از مربوطه خود را در هفته دو اسلات.

همه چیز در نظر گرفته, آن را هنوز هم یکی دیگر از بزرگ نشان دادن برای XFL. بله اعتبار برای FS1 بازی نیست, برجسته, اما میلیون بیننده بود بهترین شبکه رو تمام هفته با توجه به همین ProFootballTalk گزارش.

بدیهی است که زن و شوهر اول هفته قرار بود به تولید بیشتر مورد توجه است. این واقعیت یک بازی رو بیش از دو میلیون بیننده و یکی دیگر فقط پشت خبر خوب برای الیور شانس و وینس مک ماهون.

در حال حاضر این خواهد بود که متفاوت مکالمه و اگر ما در حال نشستن در اینجا در چند هفته و تمام این بازی ها تنها با گرفتن چند صد هزار بیننده است. که می تواند واقعا بد است.

که نه یک نگرانی در همه حال حاضر است. زمانی که بازی در حال گرفتن بیش از یک میلیون بیننده و مردم حضور سپس XFL خواهد بود فقط خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>