وایومینگ کابوی ها را از دست دادن بیش از 10 میلیون دلار بدون فوتبال

وایومینگ کابوی ها ایستاده به از دست دادن مقدار متناوب از پول اگر فصل فوتبال اتفاق نمی افتد.

به عنوان ما همچنان به مبارزه با کروناویروس همه گیر هیچ کس هیچ ایده چه چیزی اتفاق خواهد افتاد هنگامی که سپتامبر رول در اطراف. با این حال روشن است مدارس را یک ضربه مالی اگر بازی نمی بازی. وایومینگ نیست یک استثنا. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

با توجه به کاسپر استار تریبیون, کابوی مدیر ورزشی تام برمن معتقد است کابوی را از دست خواهد داد جایی در طیف وسیعی از $10.5 میلیون اگر این بازی لغو شد به دلیل coronavirus.

بدیهی است که دانشگاه های بزرگ مانند اوهایو ایالت آلاباما و ویسکانسین ایستاده به از دست دادن یک جهنم از بسیاری بیش از $10.5 میلیون اما گروهی از پنج مدرسه نیز ایستاده به چکش.

در حالی که این صدا ممکن است مانند یک تن از پول به یک مرد است که در 10 یا SEC برنامه های کوچک به سادگی نمی توانیم به یک ضربه مانند آن.

آنها فقط نمی تواند آن را انجام دهد.

در حالی که من نمی دانم همه وایومینگ امور مالی, من می خواهم به بیش از حاضر به شرط بندی که ورزشی وزارت پیچ بدون فوتبال است.

آن را بیش از همه غیر درآمد ورزشی اگر پول از فوتبال نمی پور به عنوان معمول است.

خواهیم دید چه اتفاقی می افتد در چند هفته اما مدارس بهتر آماده برای سفت کردن کمربند خود را به دلیل فکر نمی کنم این وضعیت در حال رفتن به یک پایان خوش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im