دو خواهر روسی پیوست 78 سال پس از آنها از هم جدا شدند آشفتگی جنگ جهانی دوم با تشکر از تلویزیون نشان می دهد و یک پلیس را جستجو کنید.

در فیلم از نشست خود را در اواخر ماه گذشته ارائه شده توسط وزارت کشور یولیا و Rozalina Kharitonova در حال حاضر 92 و 94 در آغوش گرفت و بوسید و به عنوان اعضای خانواده خود را در اشک.

“من در جستجوی من بود که همیشه در جستجوی او گفت:” Rozalina برگزاری خواهر او ،

به عنوان نوجوانان, خواهر زندگی با پدر و مادر خود را در استالینگراد در این شهرستان در حال حاضر شناخته شده به عنوان ولگوگراد که شاهد یکی از خونین ترین نبردهای جنگ جهانی دوم است. آنها از هم جدا شدند و در سال 1942 به عنوان افراد غیر نظامی بودند که تخلیه برای فرار از محاصره نازی ها.

خواهر کوچکتر یولیا که متولد سال 1928 بود تخلیه با مادرش به شهر پنزا برخی از 500 کیلومتر (310 مایل) در شمال.

در همین حال خواهر Rozalina به دنیا آمد و در سال 1926 بود تخلیه با کارخانه همکاران به شهر صنعتی چلیابینسک برخی از 1,400 کیلومتر (870 مایل) شمال شرقی در اورال.

“پس از جدا شدن در جوانی شان را در این زنان هرگز گم امیدوارم که از دیدن هر یک از دیگر دوباره بیش از 78 سال های طولانی” سخنگوی پلیس ایرینا Volk در بیانیه ای گفت.

آن دو ملاقات دوباره در Chelyabinsk Volk گفت: پس از یولیا دختر پرسید: پلیس برای کمک به پیگیری کردن مادر و خواهر.

Rozalina در حال حاضر تلاش برای پیدا کردن خواهر خود را بدون موفقیت از طریق تلویزیون نشان می دهد که به نظر می رسد برای از دست رفته اعضای خانواده.

پلیس روسیه متوجه شده است که Rozalina تا به حال به نظر می رسد در نمایش و ارتباط تماس با زنان و سازماندهی مراسم.

روسیه تنظیم شده است برای نگه داشتن در مقیاس بزرگ در جشن روز 9 مه سال جاری به مناسبت 75 سال پس از متفقین پیروزی بر نازی ها.

اتحاد جماهیر شوروی دچار خصوص تلفات سنگین از برخی از 27 میلیون نفر با توجه به آمار رسمی.

نبرد استالینگراد دیدم ویرانگر و زیان با بیش از یک میلیون سرباز کشته در هر طرف در طول جنگ که به طول انجامید بیش از شش ماه.

نازی تسلیم در فوریه 1943 ثابت به یک نقطه عطف در جنگ منجر به شکست احتمالی از هیتلر نیروهای.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو