وال استریت ژورنال گزارش ‘کاهش چشمگیر’ در پاکستان coronavirus موارد

وال استریت ژورنال گزارش ‘کاهش چشمگیر’ در پاکستان coronavirus موارد

نیویورک: برجسته روزنامه آمریکایی گزارش روز شنبه است که پاکستان “به طور چشمگیری معکوس البته” مداوم coronavirus بحران جنوب کشور آسیایی ضبط “کاهش شدید” در COVID-19 مرگ و میر — که هر دو بیش از 80 درصد از قله.

“بیمارستان بزرگ گزارش تخت در حال آزاد کردن قبلا سرشار coronavirus بخش حتی در پاکستان بزرگترین و سخت ترین ضربه در شهر کراچی” به وال استریت ژورنال گفت: در گزارشی از اسلام آباد. “چوب خط حساب کردن از بیماران هواکش نصف شده است و در طی ماه گذشته” را به آن می افزاید.

“این همه اتفاق می افتد به عنوان پاکستان همسایه به شرق و غرب — هند و ایران — هنوز هم گزارش داد که نرخ ابتلا به عفونت در حال بالا رفتن به طور پیوسته” این مجله گفت.

حتی بیشتر تعجب آور این گزارش اضافه شده بود که چگونه پیشرفت در پاکستان — که در آن coronavirus پخش شد خارج از کنترل برخی از دو ماه پیش — پس از نخست وزیر عمران خان در برابر سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه اعلام کرد در ماه مه که مستندات هستند بیش از حد پرهزینه برای فقرا و بازگشایی اقتصاد است.

“ما جدولها دشوار دوره بین سخت مستند و کاملا باز” دکتر فیصل سلطان, یک بیماری عفونی پزشک آورده PM عمران خان به عنوان مشاور خود را برای COVID-19.

این گزارش در مورد پاکستان موفقیت می آید زمانی که حتی ما — یک ابرقدرت با منابع عظیم در اختیار دارد — در تلاش برای کنترل این بیماری همه گیر با 4.7 میلیون نفر و 157,000 مرگ و میر.

PM عمران شروع به پوشیدن ماسک در

پاکستان مقامات بهداشتی نیست اعلام برنده شدن در این گزارش اضافه کرد: آنها نگران هستند که پیشرفت می تواند بازگشت به ویژه با زمان Eid-ul-ازهاری تعطیلات و آینده ماه محرم که هر دو به طور سنتی جذب تجمعات عمومی در سراسر کشور است.

نسبتا پایین تست سطح در پاکستان نیز مطرح شده سوال در مورد مقیاس کاهش این مجله اشاره کرد اما به نقل از کارشناسان پزشکی عنوان کرد و گفت که چرخش روند روشن است. Tellingly نسبت به آزمون آینده را مثبت بیش از نصف آن گفت: با استناد به آمار رسمی.

پاکستان قفل شده است و اقتصاد آن در ماه مارس, در اوایل در آن شیوع آن نگهداری می شود این ویروس از گسترش به طور گسترده ای در حالی که مردم در خانه مانده به وال استریت ژورنال اعلام کرد. پس از این محدودیت برداشته شد در بسیاری از پاکستانی ها جشن پایان روزه ماه رمضان با خرید sprees و بازدید از خانواده و رها کردن پشت سر هم از عفونت.

گسترش سریع تکان مردم را به تغییر رفتار خود را با ماسک-پوشیدن و شستن دست و حفظ فاصله اجتماعی, دکتر سلطان گفت ذکر شد. این پیام های پیشگیری در افزایش از خدمات دولتی و عمومی مبارزات.

نخست وزیر همچنین شروع به پوشیدن ماسک در این گزارش برجسته شده است.

شک و تردید در ابتدا’

دولت تغییر به یک استراتژی هدفمند مستندات از مناطق محلی که در آن یک خوشه از موارد بوجود آمده بود و گاهی فقط در یک خیابان. مسکونی داده و تجربه است که مقامات بهداشتی به دست آورد در طول چند سال گذشته به عنوان بخشی از یک فشار به واکسیناسیون در برابر فلج اطفال بودند اهرمی با دقت اشاره کردن نقاط مشکل.

مدارس و سالن های عروسی و رستوران های باقی مانده به پایان آن اضافه کرد سفر از راه دور است که هنوز هم محدود است.

این روزها دکتر فیصل محمود استاد در آموزش بیمارستان کراچی Aga Khan University نقل عنوان کرد و گفت که او در حال دیدن بیشتر مردم در کلینیک خود را است که با داشتن مشکلات دوره نقاهت بعد از COVID-19 از کسانی که در حال حاضر آلوده.

“کاهش واقعی است هر چند من شک و تردید در ابتدا” دکتر محمود گفت.

از قله حدود 7000 مورد جدید از عفونت در روز در ماه ژوئن 553 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته با توجه به ملی فرماندهی و عملیات مرکز کشور COVID-19 مرکز عصبی. پاکستان را به ثبت رساند کمترین تعداد مرگ در چهار ماه با شش نفر تسلیم شدن به این ویروس در روز شنبه.

‘هنوز برخی از علت

تا کنون کمتر از 6,000 نفر فوت کرده اند با 278,000 موارد ثبت شده از عفونت است. برزیل که با پاکستان در ابتدا نسبت به خونتان عفونت در حدود همان اندازه جمعیت به پاکستان است. اما این کشور آمریکای لاتین گزارش شده بیش از 92,000 مرگ و میر و 2.7 میلیون نفر به دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا-بر اساس تحقیقات موسسه.

در پاکستان به اوج خود که در اواسط ماه ژوئن بیمارستان بزرگ در شهرهای بزرگ گزارش شده. بیشترین تعداد بیماران مبتلا به مرگ را در یک روز بود 153 در ژوئن 20.

“کاهش در پاکستان امیدوار کننده است” آنا Vassall یک استاد در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری نقل است گفت: در اعزام. “اما ما هنوز خاصی به عنوان علت و نه چقدر طول خواهد کشید. گسترش COVID-19 رانده است رفتار اجتماعی و آن را دشوار است برای اندازه گیری چگونه است که تغییر کرده است.”

مدل سازی پیش بینی کرده بود کشورهایی مانند پاکستان خواهد به طور گسترده دنبال coronavirus روند دیده می شود در غرب تولید برخی از گریم بینی های این گزارش اشاره کرد. یک شبیه سازی از امپریال کالج لندن تولید شده مورد بدترین سناریو 30000 تن در روز در اوایل ماه اوت.

اما کارشناسان بهداشتی می گویند پاکستان به برخی از ویژگی های منحصر به فرد است که به احتمال زیاد مفید بوده در ضرب و شتم این ویروس به عقب. به طور خاص آنها می گویند جمعیت جوان و محافظه کار مردسالار جامعه مسلمانان محدود کرده است قرار گرفتن در معرض ویروس.

هیچ سالمندان, خانه, زنان تمایل به بیرون رفتن برای کار

فقط 4 درصد جمعیت پاکستان را بیش از 65 — در مقایسه با 16 درصد در آمریکا و 23 درصد در ایتالیا با توجه به داده های سازمان ملل متحد. متوسط سن در پاکستان 22 است بیش از یک دهه جوانتر از برزیل و 25 سال جوانتر از ایتالیا اشاره کرد نیز وجود دارد که بارها و کاباره ها.

نیز وجود دارد هیچ نهادینه خانه سالمندان, سایت, از شیوع بیماری مرگبار در جای دیگر. زنان تمایل به بیرون رفتن از خانه به محل کار به معنی نیروی کار است که به شدت از مردان ساخته شده که عمدتا جوان آن اشاره شد.

دکتر Adnan Khan, دکتر, ارشد, دانش مسئول در شرکت مشاوره تحقیق و توسعه راه حل های نقل عنوان کرد و گفت که محافل اجتماعی در هر کشور محدود به خانواده و دوستان و همکاران و بیشتر. برخی از تحقیقات اقتصادی نشان می دهد که شبکه های اجتماعی در حال کوچکتر در کشورهای فقیر است.

این ویروس آلوده بسیاری از بخشی از جمعیت که در معرض آن در پاکستان و در حال حاضر آن ممکن است اجرا از مکان برای رفتن ، هنوز هم وجود دارد به احتمال زیاد دیگر بخش هایی از مردم است که باقی می ماند در معرض این بیماری به خصوص در شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی — هر چند از آن است که سخت تر برای این ویروس به گسترش وجود دارد, Dr خان گفت.

‘زمان برای فروتن درون گرایی’

مقامات می گویند خوشنودی هنوز هم می تواند معکوس رفتار مردم و گسترش این بیماری است. مدارس و سالن عروسی را به احتمال زیاد در ماه سپتامبر.

دولت به دادگاه تجدید نظر به عموم به اعمال محدودیت در این جشنواره از عید تا آخر این هفته. به عنوان کشاورزان بازگشت از فروش حیوانات خود را برای کشتار در شهرها و آنها می توانند حامل ویروس به مناطق روستایی برای اولین بار کارشناسان هشدار می دهند.

“این است که زمان برای اعلام پیروزی خود گفت:” دکتر سلطان و وزیر مشاور. “این زمان برای فروتن اندیشی و برنامه ریزی های آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im