نگران ‘نفرت القا’ در جامعه بیش از ضد کا تظاهرات: Tushar گاندی

توسط PTI

چنای: مهاتما گاندی نوه بزرگ Tushar گاندی در روز یکشنبه ادعا کرد جمعیت ملی ثبت ملی و ثبت نام از شهروندان شد “خطر واقعی” و امر منجر به ضعیف تحمل فشار.

شرکت در یک رویداد سازمان یافته توسط مردم پلت فرم در برابر فاشیسم در اینجا او همچنین گفت: کسانی که در اعتراض به تابعیت متمم قانون و NPR و NRC رنگ شده بود به عنوان مسلمانان” و مردم باید نگران در مورد مقدار “نفرت شده است که القا در جامعه است.”

او ادعا کا اولین مقام عمل از دولت بود که تبعیض آمیز و رفت و در برابر روح قانون اساسی و NRC و NPR بودند خطر واقعی.

“غنی خواهد شد نمی شود. فقیر در شهرها و فقیر در روستاها هستند که در حال رفتن به صورت فشار از اعلام از این دو روش است که دولت بسیار مشتاق به پیاده سازی,” او گفت:.

روستایی فقیر و بی سواد توده ها خواهد بود ساخته شده برای اجرا از ستون برای پست فقط برای برآوردن رسمی دولت که تصمیم خود را در قانون اساسی حق او ادعا کرد.

بدون نام بردن از کسی گفت: “نگاه کنید که چگونه ماهرانه آنها را تقسیم ما.

بدون هر گونه تلاش آنها تبدیل کا NRC تظاهرات به ما در مقابل آنها.

“آنها تبدیل شده است (اعتراضات) به یک هندو در مقابل اسلام است. آنها موفق شده اند برای انتقال به مردم هند که شوراندن مردم مسلمان هستند” او گفت:.

وی از سوی مامورین که ذهن مردم را مسموم شده بود گفت: “این چیزی است که ما باید نگران شود و این چیزی است که ما باید مقاومت و مبارزه علیه”.

در ادامه تظاهرات علیه کا NRC و NPR گفت: این کشور هنوز هم زندگی در آن روستا و هر “انقلاب” است که برای موفقیت باید فراتر از شهر و رفتن به روستاها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر