دنیای موبایل برتر نمایشگاه لغو بیش از coronavirus نگرانی


بارسلونا: سازمان جهانی موبایل کنگره گفت: آنها باید لغو دنیای موبایل برتر نمایشگاه به دلیل ترس ناشی از کوروناویروس پس از خروج از صنعت heavyweights.

تلفن همراه نمایشگاه یکی از بزرگترین رویدادها در سراسر جهان برای لغو شود که تا کنون با توجه به این ویروس است که به کشته شدن بیش از 1100 نفر به تاریخ.

اعلام کرد: GSMA تلفن همراه انجمن تجارت که سازماندهی سالانه نشان می دهد یک جلسه برای تصمیم گیری سرنوشت صورتی که برنامه ریزی شده بود به اجرا در بارسلونا از فوریه 24-27.

“این GSMA را لغو کرده است, MWC بارسلونا 2020 به دلیل جهانی نگرانی در مورد شیوع کروناویروس سفر نگرانی و شرایط دیگر آن را غیر ممکن برای GSMA به برگزاری این رویداد” بیانیه ای گفت:.

آن گفت: این تصمیم با “به دلیل توجه به محیط امن و سالم در بارسلونا و کشور میزبان” و اضافه کرد که شهر میزبان احزاب درک لغو.

تنها چند ساعت قبل از جلسه صورت گرفت, Vodafone, نوکیا, Deutsche Telekom, Britains BT و Rakuten Japan کشیده بود بیرون زیر را در صدای پای اینتل, Facebook, سیسکو و بندگی Vivo.

یک منبع نزدیک به این رویداد گفته بود که برگزار شد با احتیاط از اینکه با لغو لایحه ای در حدود 100 میلیون یورو ($110 میلیون). آنها در مواجه با مقاومت از مقامات در مورد اعلام بهداشت و درمان اضطراری در اسپانیا است که اجازه می دهد بیمه برای پوشش هزینه های.

تا کنون اسپانیا only registered دو تایید موارد عفونت است.

سالانه بارسلونا مبتنی بر کنگره به طور معمول به تساوی بیش از 100000 نفر از جمله بين 5000 و 6000 شرکت کننده از چین برگزارکنندگان می گویند.

اما در این سال شرکت شده است آمار شیوع ویروسی نیز آلوده کرده است که در اطراف 44,600 مردم است.

– پایان ما –

تصمیم خاصی به یک ضربه بزرگ برای بارسلونا به عنوان نشان تجاری پیش بینی شده را در تقریبا 500 میلیون یورو برگزارکنندگان گفت.

“آن نقطه بالا در سال” گفت: Ignacio آریاس, مدیر AC Som هتل ماریوت نهفته است که بسیار نزدیک به محل که در آن کنفرانس برگزار شده از سال 2006.

“در طول چهار روز از کنگره این هتل به طور کامل اشغال شده با بالاترین نرخ از سال است. انگار هیچ هفته دیگر مانند آن را,” او گفت: “با کلمات خود را تکرار توسط همکار مدیران هتل ها.

“ما قرار بود به میزبانی تیم مونتاژ Sonys ایستاده اما آنها در میانهی شب تبدیل شده است. اریکسون به لغو 30 اتاق و اینتل و ال جی باید لغو اتاق جلسه خود را گفت:” مدیر یکی دیگر از نزدیک به هتل که نمی خواهید را به نام او.

“آن احساس می کند مانند ما مشغول به کار شده است برای ماه ها برای هیچ چیز. در این سال بوده است بسیار کند و تا کنون این است که فقط رفتن به پایان می رسید.”

سوار-های شرکت نیز بر روی لبه.

“این دوره حساب برای 20 درصد از درآمد سالانه گفت:” خوزه ماریا Goni که اجرا می شود Unauto یک ناوگان وسایل نقلیه برای استخدام با رانندگان.

– قطره ای به یک سیل –

لغو شروع شد و در 4 فوریه زمانی که کره جنوبی LG Electronics که اشغال یکی از بزرگترین فضاهای در این نمایش گفت: آن کشیده شد به “حذف خطر افشای صدها LG کارکنان به مسافرت های بین المللی… به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر مرزهای”.

که در آن نقطه کمتر از 500 نفر کشته شده بود پس از ابتلا به ویروس.

بندگی برترین تولید کننده گوشی های هوشمند Huawei به عنوان به خوبی به عنوان آن کوچکتر رقیب ZTE گفت: برنامه های خود را بدون تغییر بودند اما متعهد مدیران و کارکنان را تحت خودخواسته دو هفته دوره قرنطینه در حالی که ZTE گفت: آن ایستاده و تجهیزات خواهد بود ضد عفونی روزانه.

این سازمان همچنین به دنبال برای اطمینان بخشیدن به شرکت کنندگان گفت: آنها گام تا اقدامات امنیتی تحمیل محدودیت در بازدید از چین و کارکنان در دست برای گرفتن بازدید کننده درجه حرارت.

اما با این حال به اندازه کافی و قطره ای از برداشت به سرعت تبدیل به یک سیل با ده ها تن از شرکت بیرون کشیدن نشان می دهد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر