AFP

بیرمنگام: نخست وزیر بوریس جانسون و نامزدش کری Symonds هر دو رنج از coronavirus را دریافت کرده اند هزاران نفر از پیام های حمایت از نخست وزیر, عمران خان, در خانواده سلطنتی بریتانیا و دیگر رهبران.

جانسون که توسعه علائم COVID-19 12 روز پیش بستری شد به لندن سنت توماس ” در بیمارستان یکشنبه شب پس از توصیه های پزشک خود را برای آزمایشات بیشتر اما در روز دوشنبه منتقل شد به ويژه پس از تجربه مشکلات تنفسی است.

به عنوان اخبار, ظاهر, پیام, پشتیبانی, مایل او و Symonds بهبود سریع آب گرفتگی در نه تنها از رهبران در سراسر جهان بلکه از سیاستمداران حاکم و احزاب مخالف در انگلستان است.

نخست وزیر عمران خان نیز منتقل و خود را “بهترین آرزوها و دعاهای برای اولین بهبودی و سلامتی PM [بوریس جانسون]”.

ملکه نیز مطلع شد در مورد وضعیت سلامت خود. امروز او تمدید بهترین آرزوهای خود را به بوریس و کری.

یک بیانیه منتشر شده توسط کاخ باکینگهام گفت که ملکه الیزابت دوم با ارسال پیام شخصی را به نخست وزیر و خانواده اش گفته است که آنها در افکار خود را.

“اعلیحضرت او خواست نخست وزیر کامل و سریع بازیابی” بیانیه ای گفت:.

دیگر اعضای خانواده سلطنتی که تمدید حمایت خود را شامل شاهزاده ویلیامز. یک پیام مشترک در حساب رسمی توییتر از Duke & Duchess of Cambridge اظهار داشت:

“افکار ما هستند با نخست وزیر و خانواده اش که مانند بسیاری در انگلستان و در سراسر جهان تحت تاثیر قرار coronavirus. ما برای او آرزوی بهبود سریع در این زمان دشوار است”.

رهبران جهان که به اشتراک گذاشته شده پیام های خود را برای حمایت جانسون شامل آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمهور پاکسازی فرانسه و کانادا و نخست وزیر جاستین ترودو و رهبر مخالفان Shehbaz Sharif از پاکستان است.

ما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که بوریس جانسون یک دوست بسیار خوب از خود و دوستان به ما.

در طول روزانه خود را به نشست خبری رئیس جمهور تهمت و گفت: “این بسیار غم انگیز به شنیدن این که او گرفته شده بود به ICU و آمریکایی ها در حال دعا برای بهبود است.”

“او (بوریس) واقعا دوست خوب و بسیار قوی بسیار مصمم ترک نمی کند, نمی دهد گفت:” ما از رئیس جمهور.

کانادا ترودو نخست وزیر گفت که او امیدوار است برای دیدن همتای انگلیسی خود در دفتر به زودی.

در یک پیام در رسانه های اجتماعی ترودو گفت:

“ارسال بهترین آرزوها را برای نخست وزیر بوریس جانسون به صورت کامل و بازیابی سریع. افکار من با شما و خانواده خود را در حال حاضر. به امید دیدن شما در شماره 10 به زودی.”

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی نیز گسترش یافت و حمایت خود را از نخست وزیر بریتانیا. در پیام رئیس جمهور پاکسازی گفت: “من ارسال همه حمایت از بوریس جانسون به خانواده اش و به مردم در این لحظه دشوار است. من برای او آرزوی بهبود سریع در این تست زمان است.”

پاکستان و رهبر مخالفان Shehbaz Sharif فرستاده خود را با بهترین آرزوها و نماز را به جانسون به صورت اولیه خود را بازیابی.

“عمیقا نگران به یاد بگیرند که نخست وزیر @BorisJohnson شده است به ICU منتقل حساب Covid-19 مربوط به بیماری.

“ما بفرست تا ما بهترین آرزوها و دعا برای بهبودی اولیه و امیدوارم که او به زودی خود را ملی مسئولیت” او گفت:.

پس از سیاستمداران از هر دو حاکم محافظه کاران و احزاب مخالف — کار حزب لیبرال دموکرات و حزب ملی اسکاتلند (SNP) — ابراز حمایت و دعا برای جانسون و Symonds’ بازیابی سریع.

شهردار لندن صادق خان گفت که او دعا برای نخست وزیر را بهبود سریع. سنت توماس ” در بیمارستان که در آن انگلیسی ها برتر پذیرفته شده است “تا به برخی از بهترین کادر پزشکی در جهان” او گفت:.

“او نمی تواند در دست های امن تر.”

رهبر مخالفان آقا Keri Starmer — که به تازگی انتخاب شده منجر به مخالفت حزب کارگر گفته است که خبر از جانسون بودن بستری در واحد مراقبت های ویژه شد “اخبار وحشتناک” .

“همه کشور افکار با نخست وزیر و خانواده اش در طول این زمان دشوار” گفت: Starmer.

جانسون پیشینیان دیوید کامرون و ترزا ممکن است همچنین با ارسال پیام های خود را در حمایت از او را.

نخست وزیر دیوید کامرون گفت که هر کس می خواست جانسون به امن به خوبی و در خیابان داونینگ.

کامرون گفت: “افکار و دعاهای من با نخست وزیر بوریس جانسون و خانواده اش”.

وزیر پیشین که همچنین یک دوست جانسون گفت: “او بسیار دشوار است بسیار انعطاف پذیر و بسیار مناسب فرد با مزه فوق العاده ای برای زندگی است. دریافت خوب به زودی بوریس – همه ما می خواهیم شما امن هست و در خیابان داونینگ.”

یکی دیگر از نخست وزیر سابق ترزا ممکن است گفت که او افکار و نماز بودند با جانسون و خانواده اش.

“این وحشتناک ویروس تبعیض قائل نیست. هر کسی می تواند آن را دریافت کند. هر کسی می تواند آن را گسترش. لطفا #StayHomeSaveLives گفت:”ممکن است که دوم لیگ برتر به استعفا کرده اند بیش از Brexit بحران است. استعفای او منجر به جانسون انتخاب شدن به عنوان رهبر حزب محافظه کار حاکم و پس از آن نخست ministership.

سابق صدراعظم ساجد جاوید نیز گفت: انگلیسی ها برتر است یکی از قوی ترین مردم او را می داند و افکار خود را با او هستند, کری و خانواده اش.

“دریافت خوب به زودی این کشور به شما نیاز دارد” اضافه شده جاوید.

کار را خالد محمود که یک نماینده از بیرمنگام گفت: Johnson منتقل ICU “خبر غم انگیز”.

“همه افکار ما نماز و بهترین آرزوهای خود را به او را برای بازیابی سریع. با تشکر از شما به فوق العاده بیمه خدمات درمانی کارکنان برای انجام یک کار فوق العاده ای” اضافه شده Mahmood که ارشد ترین عضو مسلمان پارلمان بریتانیا.

بارونس Sayeeda Warsi, که شده است یک منتقد قوی از جانسون همچنین دعا برای بهبودی سریع است. در پیام او در رسانه های اجتماعی حزب محافظه کار عضو گفت:

“این است که عمیقا نگران کننده – افکار و دعاهای من با PM و خانواده اش – به خصوص کری Symonds در این زمان دشوار است.

“امید و دعا بوریس باعث بهبودی کامل انشاءالله.”

بر اساس بیانیه منتشر شده توسط خیابان داونینگ در بعد از ظهر سه شنبه نخست وزیر است که در “پایدار” بیماری و در “ارواح خوب و دریافت استاندارد اکسیژن درمان”.

“او نه نیاز تهویه مکانیکی یا تهاجمی حمایت های تنفسی و تنفس بدون هر گونه کمک های دیگر گفت:” بیانیه رسمی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو