‘زنان شاغل تولد کودک پس از دوقلوها در 1st تحویل مجاز به زایمان مزایای’

توسط PTI

چنای: مدرس دادگاه عالی حکم کرد که اگر کار زن تولد می دهد به یک کودک در سال دوم پس از تحویل دوقلوها در ابتدا او به عنوان مزایای زایمان به عنوان آن را باید درمان شود به عنوان فرزند سوم.

“طبق قوانین موجود یک زن می تواند فایده مزایای چنین تنها برای دو او را تحویل. حتی در غیر این صورت آن را قابل بحث است که آیا تحویل نمی دوم تحویل اما یک سوم آنجا که معمولا هنگامی که دوقلوها متولد آنها تحویل داده شده یکی پس از دیگری و سن خود را و خود را درون se سالمندان وضعیت نیز مشخص موجب فاصله زمانی بین ورود خود را که به مقدار دو تحویل و یکی نیست به طور همزمان عمل می کنند” دادگاه گفت.

نیمکت اول متشکل از رئیس دادگستری A P Sahi و عدالت Subramonium پراساد اظهار داشت: این در حالی است که اجازه می دهد درخواست تجدید نظر از وزارت امور.

آن را کنار بگذارند منظور 18 ژوئن 2019 منظور از یک قاضی که تمدید 180 روز از مرخصی زایمان و مزایای دیگر به یک زن عضو مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) تحت قوانین حاکم بر تامیل نادو کارمندان دولت.

این موضوع مربوط به یک درخواست تجدید نظر منتقل و توسط وزارت که معتقد بود که ترک ادعا است که توسط یک عضو CISF به آنها زایمان قوانین تامیل نادو خواهد نمی شود.

او می تواند تحت پوشش توسط زنان و زایمان مزایای ارائه شده در زیر مرکزی خدمات ملکی (ترک) قوانین وزارت گفت.

هنگامی که درخواست تجدید نظر برای شنیدن روی نیمکت گفت: آن را در بر داشت که یک دوم تحویل که در حال حاضر مورد منجر به فرزند سوم را نمی توان تفسیر به طوری که برای اضافه کردن به دقت ریاضی است که تعریف شده در قوانین.

روا از مزایای محدود خواهد شد و اگر مدعی است بیش از دو فرزند نیمکت گفت: “این واقعیت در نتیجه تغییرات کل طبیعت امداد است که به دنبال برای زن درخواست که جنبه شده است به طور کامل نادیده گرفته شده توسط یک قاضی” نیمکت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im