کار با سازمان ملل متحد ماموریت صلح بانی یک افتخار برای زنان: زن پاکستانی عمده


یک زن پاکستانی صلح گفته است که کار تحت پرچم سازمان ملل متحد برای صلح و ثبات این است که یک افتخار برای زنان حافظ صلح.

ارتش پاکستان عمده سمیه الرحمان تجربه به عنوان یک صلح در جمهوری دموکراتیک کنگو به اشتراک گذاشته شده در توییتر رسمی سازمان ملل متحد سازمان تثبیت کننده ماموریت در جمهوری دموکراتیک کنگو (MONUSCO).

“کار تحت پرچم سازمان ملل متحد و آبی بره برای صلح و ثبات در جمهوری دموکراتیک کنگو است که یک افتخار برای زنان حافظ صلح” گفت: عمده الرحمان. عمده انجام شده است هوش نظارت و شناسایی ماموریت های موثر برای عملیات های هوایی در این کشور جنگ زده.

پاکستان زن نیروهای حافظ صلح مستقر در کنگو شده اند مورد تحسین قرار گرفته توسط سازمان ملل و مقامات آمریکایی چندین بار.

ماه گذشته پاکستان را حافظ صلح بخشی از MONUSCO بودند اعطا سازمان ملل متحد مدال در یک مراسم در Adikivu در جنوب کیوو, یکی از استانهای مرکزی کشور آفریقایی است.

این تیم از 15 زن افسران خدمت در صفوف عمده و کاپیتان شده اند مستقر در این کشور جنگ زده از ماه ژوئن سال گذشته است.

افسران در حال روانشناسان استرس مشاوران آموزش فنی و حرفه ای افسران جنسیتی مشاوران و پزشکان و پرستاران عملیات ماموران اطلاعات ماموران و افسران تدارکات.

پاکستان دارای سابقه ای طولانی در ارسال نیروهای خود را به های مختلف ماموریت های حفاظت از صلح سازمان ملل و نیز به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از بزرگترین همکاران از نیروهای نظامی و پلیس برای چند دهه.

با توجه به سازمان ملل متحد نیروهای پاکستانی در حال حاضر در حال خدمت در هفت عملیات سازمان ملل متحد با اکثریت قریب به اتفاق آنها مستقر در جمهوری دموکراتیک کنگو در منطقه دارفور سودان و جمهوری آفریقای مرکزی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im