کار از خانه: حرفه ای شکایت از استرس, بی خوابی, اضطراب,

توسط PTI

دهلی نو: بی خوابی, کمردرد و بی قراری و استرس و اضطراب در میان عوارض مردم رو از کار طولانی مدت از خانه به عنوان کشور وارد هفته پنجم از مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

بسیاری از شرکت ها و شرکت های بسته اتاق عملیات پس از مستند در سراسر کشور اعلام شد در 25 مارس.

در ابتدا تحمیل شده به مدت 21 روز در این مستند به تمدید شد مارس 3 به عنوان تعدادی از COVID-19 مورد افزایش یافته در کشور است.

Suresh Sharma, دهلی-بر اساس techie گفت: او صرف بیشتر وقت خود را یا در مقابل صفحه نمایش لپ تاپ و یا بر روی تلفن همراه خود را و گاهی ساعت ها در یک کشش.

“من در ابتدا با بهره گیری از کار از خانه. اما با گذشت زمان متوجه شدم آن گرفته شده بود تلفات در سلامت من. در حالی که کار در فضای, من خواهد بود حضور در جلسات و تعامل با مردم است. اما در حال حاضر کاملا همه چیز آنلاین است,” او گفت:.

شارما می گوید مشکلات نابود و لگدمال شده و سردرد مکرر تبدیل شده اند.

برای Geeta Malhotra متخصصین و اهل فن مستقر در بنگلور کار از خانه نه تنها تاری خط جدا کردن زندگی شخصی و حرفه ای است ساخته شده از insomniac.

همچنین بخوانید: COVID-19 زنده

“من هر زمان که من می خواهم. گاهی اوقات دو وعده غذا در روز و گاهی چهار بار در روز. کمی راه رفتن من به انجام این کار نیز متوقف شده است. من قرار داده اند در چهار کیلوگرم از وزن از مستند و من با داشتن مشکل خواب در شب به طوری که من خواب بوده اند کمتر از چهار ساعت” او گفت:.

مانند Sharma, او بیش از حد شکایت از سردرد رنج می برند اغلب.

چند بزرگ این شرکت با توجه به برآورد کرده است 90 تا 95 درصد از کارکنان خود کار از خانه.

کارشناسان بهداشت توصیه کرده اند مردم را به مراقبه و انجام تمرینات بدنی به نگه داشتن ذهن و بدن مناسب است.

مردم نیز باید استفاده از این فرصت به دنبال سرگرمی خود را به استرس آنها گفت.

روانشناس بالینی در Paras بیمارستان در Gurgaon Preeti سینگ گفت: مردم ممکن است دچار این مسائل به عنوان آنها در حال گرفتن به اندازه کافی فرصت برای فعالیت فیزیکی است.

این است که گاهی اوقات به دلیل فقدان انگیزه و یا اضطراب, او گفت:.

“حجم کار افزایش یافته است و همراه با مسئولیت ها در خانه را ترک کرده است مردم خسته. بی خوابی ممکن است تبدیل به یک مشکل به عنوان بسیاری از آنها tensed بیش از امنیت شغلی” سینگ گفت.

Shailaja S, که با این نسخهها کار در بنگلور به عنوان یک معمار گفت: او شده است داشتن “حملات اضطراب و کابوس”.

“هنگامی که در محل کار من می بینم همکاران من رفتن روی قهوه یا ناهار می شکند, اما در حال حاضر من در خانه نشسته تمام روز را کار” او گفت:.

“من همیشه بی قرار من نگه داشتن چک کردن تلفن من با فرض وجود دارد که یک پیام از دفتر. هیچ مهلت و حتی پس از ساعات کار بیش از, به عنوان من را گرفتن کار پیام” گفت: Shailaja.

Rahul Kumar یک مشاور با گورگان-based multi-شرکت ملی گفت: بدن خود را از وضعیت بدتر شده و او است مبتلا به کمر درد شدید و بی قراری و اضطراب است.

“در دو هفته اول من آرام بود اما با گذشت زمان من شده بی قرار و مضطرب است. من رژیم غذایی و ورزش منظم داشته اند و تمام شده است ضربه. در حال حاضر تمام من انجام دهید این است که نشستن در مقابل کامپیوتر و کار در اتاق من” کومار گفت.

برخی از کارشناسان بهداشت همچنین گفت که خبر ناراحت کننده در رمان coronavirus همه گیر است و همچنین در نظر گرفتن تلفات در سلامت روانی مردم است.

Pankaj گوپتا رئیس موسسه هندی مدیریت سلامت دانشگاه پژوهشی در جیپور گفت: ناراحت اطلاعات مربوط به کروناویروس است که مردم ترسیده و نگران خود و خانواده خود را به سلامت.

“ما می دانیم که سلامت روانی خوب باعث سلامت جسمی خوب, بنابراین شامل خودتان را در رقص, یوگا, باغبانی است که به ارمغان می آورد افکار مثبت و شادی” او گفت:.

“تمرین مراقبه در صبح زود و اختصاص زمان به خواندن و فعالیت های معنوی را تولید vibes مثبت در اطراف شما و عزیزان شما. نگه داشتن خانه تمیز و روشن با چراغ راه رفتن بر روی سقف کمک خواهد کرد که آنها را به ماندن ذهنی سالم در طول این زمان دشوار” گوپتا گفت.

Shanu Srivastava ارشد روانشناس در هند صدمات ستون فقرات مرکز به مردم توصیه می شود به منظور محدود کردن اخبار مصرف در COVID-19.

او گفت: به روز رسانی مکرر در این بیماری همه گیر است و ایجاد اضطراب و بی خوابی در بسیاری از مردم است.

دولت راه اندازی کرده است یک تلفن رایگان تلفنی شماره – 08046110007 — برای افرادی که ممکن است در صورت هر گونه سلامت روان مسئله با توجه به جاری سراسر کشور مستند شامل گسترش coronavirus.

در یک سند ‘Minding ذهن ما در طول COVID-19 همه گیر’ اتحادیه وزارت بهداشت گفت: ماندن در خانه می تواند بسیار خوبی برای برخی از زمان, اما همچنین می تواند خسته کننده و محدود است.

آن را توصیه مردم به ماندن مشغول و منحرف کردن اذهان خود را از احساسات منفی با گوش دادن به موسیقی مطالعه, تماشای سرگرم کننده برنامه تلویزیونی به دنبال سرگرمی و انجام ساده سرپوشیده تمرینات.

کشنده بیماری کروناویروس ادعا کرده 934 زندگی در کشور و در حال حاضر وجود دارد 21,632 فعال موارد با توجه به وزارت بهداشت.

در سمت روشن 6868 مردم شده اند درمان عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de