نمی خواهد اجازه دهید هر کسی کشتار وحشیانه گاوها در اوتار پرادش: یوگی Adityanath

توسط PTI

ماتورا (تا): اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath روز سه شنبه گفت دولت او نمی خواهد اجازه دهید هر کسی کشتار و یا سوء استفاده از گاو در دولت است.

“ما Bankey بیهاری (خداوند) کریشنا خدمت گاو. ما نمی خواهد اجازه می دهد تا این گاو را ذبح شود و نه تحمل خود را سوء استفاده. این است که ما حل و فصل. ما را محافظت و ترویج گاو” وزیر گفت.

دارو و واکسن در حال ارسال به هر منطقه برای ریشه کن کردن بیماری های شایع در گاو و همه آنها را تحت گوش-tagging طوری که آن را شناخته شده است که حیوانات را دریافت نکرده پزشکی, او گفت:.

ماهانه اعطای 900 تومان برای هر ولگرد گاو داده شده توسط دولت گفت: Adityanath که همچنین افتتاح یک بیمارستان مدرن برای احشام (گاو) در Mataji گاو نکنند.

پرداختن به Rangotsav برنامه در رادا بیهاری اینتر کالج واقع در Barsana در ماتورا به وزیر گفت: به نظر می رسد خداوند او را انتخاب کرده و نارندرا نخست وزیر برای حل مسائل که دروغ گفتن در انتظار پس از صدها سال است.

“راه Ram معبد موضوع بود که انتظار برای بیش از 500 سال حل شد, یک اثبات است. این قدرت بسیار زیاد از ما بهکتی (از خود گذشتگی) هموار کرده است راه را برای ساخت و ساز از Ram معبد در ایودیا,” Adityanath گفت.

“سه سال پیش Deepotsav برگزار شد به مناسبت Deepawali در ایودیا و کل جهان متصل شد به آن,” او اضافه شده است.

“ما باید دست به موفقیت بی سابقه ای در پاکیزگی Ganga. در دو سال آینده ما بايد تلاش Yamuna به عنوان پاک به عنوان Ganga. این نه تنها در رودخانه ها میراث فرهنگی ما است. همه ما یک مادرانه پیوند با این رودخانه” او گفت.

Adityanath گفت: از 5000 سال پیش لرد کریشنا و رادا به نظر می رسد در Braj منطقه و کل جهان متوجه خلوص آن است.

“ما نیاکان گرامی ما سنت غنی. یکی می تواند چشم انداز Banke بیهاری ji اینجا. تمام دنیا متوجه خلوص Braj,” او گفت:.

رئیس جمهوری گفت: پس از تشکیل دولت در اوتار پرادش سه سال پیش تمرکز خود را باقی مانده است در توسعه و حفاظت و حفظ فرهنگ است.

هنگامی که وجود دارد بحث تقویت گردشگری زیارتی در Braj منطقه من بلافاصله به حمایت از ایده او گفت:. “من گفت:, اجازه دهید آن را به یک سایت زیارت اما همچنین دولت برای به رسمیت شناختن آن است. هفت مقدس ساخته شد و Braj Tirth Vikas Parishad تشکیل شد برای آن فرهنگی و توسعه فیزیکی,” او گفت:.

او در ادامه گفت که با تدوین یک اقدام سازمان یافته طرح دولت او مشغول به کار بود برای پیدا کردن یک راه حل برای این مشکل از آب شور از ‘Braj’ منطقه است.

در زمان های آینده آب در اینجا تبدیل خواهد شد شیرین. همراه با احیای بیشتر و بیشتر حوضچه برداشت آب جدید استخر نیز در حال ساخته شده است, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>