زنان کارشناسان جزئیات چرا Aurat مارس سال 2020 لازم است

تصویر توسط نویسنده

این Aurat مارس سال 2020 برگزارکنندگان مطلع روزنامه نگار برادری از آن منشور مطالبات در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در اینجا در باشگاه مطبوعات کراچی در روز سه شنبه معرفی یک پانل از کارشناسان که در فضاهای به طور مستقیم مربوط به آن خواسته است.

این رویداد خطاب توسط کارشناسان از بخش های مختلف جامعه روشن مارس و مطالبات خود.

ماه مارس با هدف متحد کردن زنان transgenders و غیر دودویی مردم خواستار پایان دادن به خشونت و آزار و اذیت جنسی, اقتصادی, عدالت, باروری, حقوق اقلیت ها, حقوق مشارکت سیاسی زنان در میان دیگران.

‘هیچ فراجنسیتی قانون تجاوز’

نما فعال Shahzadi بیان خواسته های ترانس جامعه گفت که حتی زمانی که برای اولین بار زنان مارس اتفاق افتاد آنها قرار داده و وزن خود را در پشت آنها.

“متاسفانه تا به امروز شده است وجود دارد هیچ فراجنسیتی قانون تجاوز ساخته شده در پاکستان” آنها اظهار تاسف کرد.

Shahzadi گفت که آنها می خواهند یک قانون جداگانه برای تجاوز به عنف به عنوان محل سکونت FIR حتی منجر به حساس و صریح سوال از پلیس.

“ترانس افراد باید نمایندگی, چه در استان و یا مرکز” گفت Shahzadi, و اضافه کرد که آنها نیز باید بخشی از روند سیاسی است.

آنها اظهار تاسف کرد که از سال 2010 هر دولت اعلام کرد که 5 درصد سهمیه اما این هرگز اجرا نشده است. این نما کمیسیون تحت نما لایحه 2017 و 2018 به تاریخ نبوده است تشکیل شده است.

وجود دارد نه هر گونه جداگانه زندان برای افراد فراجنسیتی و نه قانون گفت: Shahzadi.

“ما به نام برای inaugurations اما دولت ندارد هر گونه بحث با ما” Shahzadi گفت: با بیان اینکه شکایت میز تشکیل شده است اما نه تنها trans فرد استخدام شده برای کار بر روی آن.

مشارکت اقتصادی

ارشد امور مالی روزنامه نگار افشان Subohi صحبت بر جنبه های اقتصادی توانمندسازی و گفت که زنان به سختی هر گونه تصمیم گیری نقش مهمی در مسائل اقتصادی.

“هیچ کس نمی داند بهتر از زنان خانه دار چگونه به حل و فصل مسائل با حداقل منابع,” او گفت:.

با توجه به آمار و ارقام او ارائه شده تنها 30 درصد از زنان و یا housemakers کمک به پاکستان تولید ناخالص داخلی.

اجتماعی بخش محقق Nazish Brohi در مورد نمایندگی سیاسی زنان گفت که نسل جدید ایده Aurat مارس نفس هوای تازه به روند سیاسی آن را به عنوان بیشتر منجر به بالا بردن صدا در قانون.

“اگر ما پیدا کردن خواسته های زنان جنجالی در یک زمان با زنان خود CNICs شد بحث بیش از حد,” او گفت: مخاطبان است.

او گفت که مشارکت زنان می رود راه طولانی.

زنان حق رأی ممکن است به نظر می رسد یک معامله بزرگ در حال حاضر, اما در هر انتخابات این جنجال پرورش داده سر آن که توافق شد در جایی که در آن زنان اجازه داده نمی شود به او رأی و اکثر احزاب سیاسی بودند ضمنی در آن است.

Brohi گفت که آن را نمی ممکن است امروزه با توجه به کمبود زن مشارکت سیاسی می تواند منجر به لغو انتخابات.

“این تغییرات ساخته شده اند در درجه اول با توجه به کار زنان در داخل مجلس گفت: Brohi.

حقوق باروری

استاد دانشگاه Shama Dossa صحبت در زنان نسبت به حقوق باروری و آژانس بیش از بدن خود را.

جنسی و تولید مثل در حقوق اساسی, حقوق بشر, او گفت:, و اضافه کرد که زنان باید ورزش برخی از آژانس بیش از بدن خود را و خود را تصمیم گیری در خصوص آن است.

“در پاکستان مرگ و مير مادران است 276 که باعث شدید شرم برای ما. هر 37 دقیقه یک زن می میرد” گفت: Dossa منعکس شد که در آن اساسا با توجه به مربوط به عدم آگاهی و تجهیزات پزشکی.

او گفت که سند اول استان را به شما معرفی سند حقوق باروری عمل می کنند.

تبدیل مجبور و حقوق اقلیت ها

اقلیت فعال حقوق غزاله شفیق گفت که مسئله اصلی مجبور شد با تبدیل آن را از بین می برد و پود جامعه ما است.

“تبدیل اتفاق می افتد در یک روز و در همان روز ازدواج می گیرد,” او گفت:.

او گفت که دولت استانی باید توجه داشته باشید که این لایحه مربوط به تبدیل مجبور شده است در انتظار برای دو سال گذشته است و باید آن را تبدیل به یک لایحه از طریق قانون.

دیگر فعال حقوق Safina جاوید خواستار آن شد که یک بی طرف کمیسیون باید برای حفاظت از حقوق اقلیت که آسیب پذیر هستند به اراذل و اوباش با خشونت.

نقش رسانه ها

روزنامه نگار Uzma Alkarim تمجید رسانه ها برای پوشش مسائل مربوط به زنان و اضافه کرد که نقش روزنامه نگاران برجسته مسائل مربوطه با سعی و کوشش به دلیل وقتی که می آید به مسائل حساس.

او با تاکید بر حساسیت سازمان های اجرای قانون’ پرسنل و رسانه ها افراد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>