زنان پزشکان مسئله هشدار شدید به دنبال مستند گفت: دولت فدرال ‘انجام آن کار

کراچی: Sindh زنان پزشکان روز جمعه با صدور یک هشدار شدید به مردم به دنبال مستند های اعمال شده برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان دولت و اشتباه بود “نه انجام آن کار”.

“این حکم باید از سوی دولت” دکتر Nighat گفت: با اشاره به نحوه پزشکان مجبور شدند برای برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی سراسر پاکستان را مردم درک کنند که چگونه وضعیت وخیم بود و چگونه تمرین های اجتماعی فاصله بود کاملا ضروری است.

“این است نه کار ما. ما دو شغل: برای صرفه جویی در زندگی می کند و به کار بر روی یک واکسن برای coroanvirus. در عین حال ما در اینجا انجام می دهند دولت کار به خاطر آن است که انجام خود کار,” او اضافه شده در طول کنفرانس مطبوعاتی در اینجا در باشگاه مطبوعات کراچی (KPC).

شش زنان پزشکان مورد دولت فدرال مداوم انفعال و مردم را به بی تفاوتی بیش از پاسخ به کروناویروس همه گیر و اشاره کرد که “اگر پزشکان شروع به مرگ وجود خواهد داشت هیچ کس به درمان بيماران”.

آنها رله مبرم وضعیت پاکستان در سیستم بهداشت و درمان که در آنها توضیح داده شده بود و در آستانه سقوط به عنوان بیمارستان شدند سرشار با بیماران و 80 درصد از تخت های اشغال شد.

“من یک خدا” دکتر صفیه گفت و اشاره کرد که آن را ناعادلانه برای درمان یک بیمار را ترک و دیگر به مرگ است.

برجسته زنان پزشکان صحبت می کنند در یک کنفرانس مطبوعاتی در این کشور coronavirus پاسخ در باشگاه مطبوعات کراچی (KPC) در کراچی پاکستان, مارس 24 سال 2020 است. Geo News/تصویر از طریق Geo.tv

“این بسیار دردناک است و ما در حال دیدن افراد در حال مرگ حق در مقابل از ما,” او اضافه شده است. “شده اند وجود دارد بيمار مبتلا به کروناویروس و ما قادر به انجام هر کاری برای آنها.

“این بسیار دردناک است به آنها مراجعه کنید [مرگ]. هر کس می میرد بود و مادر کسی یک زن,” او اضافه شده است.

دکتر صفیه ذکر است که گفته شد وجود دارد خواهد بود یک قله در تعدادی از موارد و “ما سعی کردیم که آن را فلات” در منحنی.

“اولین مستند در سند که برای ما فوق العاده خدا را شکر به دولت از سند که اجرا شگفت انگیز و موثر مستند.

تا به حال شده است وجود دارد هیچ مستند یا بخشی از یک سیستم بهداشت و درمان را فرو ریخت آشکار او اشاره کرد.

“آن را کمی پهن و به همین دلیل مردم باید تشویق و فکر ‘هیچ چیز اتفاق می افتد بنابراین اجازه دهید بیرون رفتن در جاده ها’,” او اضافه شده است. “که اشتباه بود! اگر آنها در حفظ و رفتن در جاده ها, این نرخ در حال رفتن به سرعت در حال افزایش” او هشدار داد.

“ما شاهد بوده است و به [مرگ] از آنجا که کار ما در بیمارستان های دولتی. ما در حال گرفتن از بیماران و ما شاهد این واقعیت است که مرگ و میر در حال افزایش است. آن را بسیار به چالش کشیدن لحظه ای که ما می بینیم افراد جوان در حال مرگ است.

‘پوشیدن ماسک شما هر کجا که شما بروید’

“برخی از دولت های استانی در حال انجام یک کار ستودنی دکتر صفیه نظر داد اما تاکید کرد که مردم باید به دنبال این مستند دستورالعمل. “این فقط برای یک ماه یا یک ماه و نیم. اگر ما به دنبال این درست پس از آن ما را خلاص شدن از شر این بیماری همه گیر” او گفت:.

توضیح داد که او برداشته و صورت خود ماسک تنها به صحبت او خواست رسانه ها در کنفرانس مطبوعاتی به پوشیدن آنها در همه زمان ها. “این ویروس گسترش می تواند از دهان و است که می تواند رخ دهد در حالی که صحبت کردن بیش از حد و هر کسی می تواند آلوده. من درخواست شما به پوشیدن ماسک شما هر کجا که شما بروید,” او اضافه شده است.

استاد دکتر صفیه ظفر صدیقی, که با این نسخهها کار در بخش زایمان دکتر اموزش K. M. Pfau مدنی بیمارستان کراچی صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در این کشور coronavirus پاسخ در باشگاه مطبوعات کراچی (KPC) در کراچی پاکستان, مارس 24 سال 2020 است. Geo News/تصویر از طریق Geo.tv

“ما در حال گرفتن باردار و بیماران هر روز [به معنی] که مادر در خطر است و بنابراین زندگی کودک گفت:” دکتر نصرت شاه, که همچنین با این نسخهها کار در بخش زایمان از کراچی بیمارستان مدنی. بیماران می رسند در چنین شرایط بحرانی که آنها تصویب دور قبل خود نتایج آزمون بیرون آمده مثبت است.

“بدون در نظر گرفتن چقدر ما سعی کنید به آنها را ذخیره کنید — ما intubate آنها تماس بیهوشی تیم همه را امتحان کنید و آنها را ذخیره کنید — ما قادر به صرفه جویی در زندگی خود.

در معرض خطر بالاتر در زنان باردار

“اگر این نوع از وضعیت شروع می شود به خصوص در دوران بارداری, سپس مادر و کودک زندگی می کند در معرض خطر هستند چرا که هر گاه وجود یک عفونت در دوران بارداری آن را بسیار جدی” او اضافه کرد که حتی شایع آنفولانزا خطرناک شد و این از سوی دیگر بود که گونه جدیدی از کروناویروس.

همه ایمنی در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی دکتر شاه ذکر و اضافه کرد که موفقیت مستندات در کشورهای متعددی از جمله چین و کره جنوبی وجود دارد برای همه برای دیدن. “تا زمانی که ما نمی نشستن در خانه و با خیال راحت فراموش نکنید که این کسب و کار برای چند روز و صبور و سپس آن را بسیار دشوار است” برای غلبه بر ویروس, او گفت:.

تاسف است که پزشکان به طور مداوم گرفتن در معرض ویروس و تحت فشار بودند چرا که آنها تا به حال به دیدن خانواده خود را هنگامی که آنها به خانه بازگشت و پس از درمان coronavirus بیماران او گفت: “آنها از من بپرسید, ‘دکتر نصرت چگونه ما در خانه ؟ ما کجا رفتن ؟ ما پدر و مادر سالمند.

“ما اهمیتی نمی دهند در مورد زندگی ما اما همه مراقبت برای خود, خانواده,’,” او گفت: کنفرانس مطبوعاتی شکستن به اشک در این نقطه و پریشان در جهل مطلق بودند تا مردم را نقض مستند محدودیت.

نه طفره رفتن از مسئولیت

“این مسئولیت ما را برای نجات ما پزشکان! اگر پزشکان شروع به مرگ و سپس وجود خواهد داشت هیچ کس به درمان بيماران” او هشدار داد پس از یک مکث. “پس از آن که تبدیل شدن به یک جدی وضعیت — اضطراری — در زمانی که پزشکان نمی خواهد وجود داشته باشد و coronavirus بیمارانی که به نوبه خود تا [در بيمارستان را] هیچ کس به مراقبت از آنها را,” او اضافه شده است.

دکتر نصرت شاه, که با این نسخهها کار در بخش زایمان دکتر اموزش K. M. Pfau مدنی بیمارستان کراچی صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در این کشور coronavirus پاسخ در باشگاه مطبوعات کراچی (KPC) در کراچی پاکستان, مارس 24 سال 2020 است. Geo News/تصویر از طریق Geo.tv

دکتر شاه بیشتر به رسانه ها گفت که هیچ یک از پزشکان “تلاش برای شانه خالی کردن از مسئولیت” و برنامه ریزی برای ادامه کار اما خانواده های خود بودند گفتن آنها را به ترک شغل خود را از ترس از دست دادن و در عین حال یکی دیگر از عزیزان.

“خانواده خود را به آنها بگویید که کار خود را مهم تر از زندگی خود را که آنها می توانند پیدا کردن کار بعد از آن به نحوی. من همکار پزشکان می گویند ” ما نمی خواهید به ترک شغل ما اما ما چگونه چهره خانواده های ما؟'”

چنین فشار تنها می تواند کاهش می یابد اگر مردم ایستاده بود و با آنها او اظهار نظر, و اضافه کرد که در حالی که رسانه ها ایستاده بود و قوی با بهداشت حرفه ای, گزارش و ایجاد آگاهی “مردم قادر به درک [جدیت وضعیت]”.

‘فراموش سود برای برخی از زمان!’

“و تا زمانی که مردم درک نمی کنند که بهتر است به خرس کوچک شکست در حال حاضر و به خصوص در ماه رمضان” آن را در کنار غیر ممکن است حاوی ویروس spead او هشدار داد.

“فراموش کردن سود برای برخی از زمان! فکر می کنم در مورد چگونه از آن است که یک سوال از زندگی مردم است … ما باید برای صرفه جویی در زندگی مردم است. نگاه کنید که چگونه چین مبارزه آن است. چین تا به حال چنین موثر مستند که آنها قادر به بیرون رفتن در حال حاضر و باز کردن بازارهای اما ما فقط نیاز به صبر برای این مرحله.

“چه مشکل ماندن در خانه ؟ این یک کسب و کار آنلاین,” او گفت:, و اضافه کرد که پزشکان نیز تدریس انجام شد تا از طریق کلاس های آنلاین. اگر آنها می تواند آن را انجام دهد, چرا نمی تواند کسب و کار را همان او پرسید.

“به خاطر خدا لطفا برای حمایت از ما لطفا به ما گوش ما پزشکان هستند گفت: هر یک از این برای خود ما را بهره مند شوند اما برای این که از کل جامعه” دکتر شاه گفت.

او با ستایش دولت از سند بودن “فعال ترین”. وزیر مراد علی شاه او اضافه شده بود و هنوز هم مردم را به ترک خانه های خود و نگه داشتن مغازه ها و مراکز خرید بسته شد اما هیچ یک از بازی های خود را در بخشی.

مردم باید درک کنند که در حال حاضر’

بیمارستان مدنی دکتر تاکید کرد که “این ویروس رفتن نیست دور و به زودی این مستند را گسترش دهد” اما مردم باید منازل خود را ترک کنند مگر اینکه مطلقا لازم است. حتی پس از آن او افزود: “همه اقدامات ایمنی”.

“ما نباید با داشتن هر گونه تجمعات در همه که در آن یک فرد ممکن است آلوده هر کس دیگری. همه دیدند چه اتفاقی افتاد در Tableeghi جماعت.

“بنابراین بسیاری از آنها متاسفانه قرارداد این ویروس از یک فرد آسیب دیده است. مردم باید درک کنند که در حال حاضر که این ویروس گسترش بسیار سریع آن را بسیار خطرناک و هیچ واکسنی برای آن است.

Dr Nighat صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در این کشور coronavirus پاسخ در باشگاه مطبوعات کراچی (KPC) در کراچی پاکستان, مارس 24 سال 2020 است. Geo News/تصویر از طریق Geo.tv

“وجود دارد تنها یک راه برای مبارزه با آن: نجات ما خودمان نگه داشتن ما دور ماندن در خانه و پوشیدن ماسک.

“اگر ما بیرون بروید باید آن را برای مسائل مهم تنها — برای مثال به مشورت اسناد — اما ما teleclinics این روزها و ما در حال تلاش برای شروع teleclinics بیش از حد به صورت مشترک OPD مسائل و توصیه.”

Dr Nighat ابراز نگرانی در مورد همکاران خود را و چگونه عفونی به COVID-19 ویروس بود. “وجود دارد دو نفر [بخش] که تست مثبت است. آنها بیماران ما برادران و خواهران ما اعضای خانواده که شروع به رنج می برند به عنوان ما می بینیم پیامدهای این” بیماری او اضافه شده است.

‘حکم باید از دولت’

“من نه متخصص در دین اما من با گوش دادن به یک فتوا از شیخ احمد آل Hakeem سحاب که گفت اسلام منطقی دین است. این نمی گوید که باید آگاهانه به سمت یک بیماری هنگامی که آن را بدیهی است که [رفتن به] آسیب و آلوده و یا یک حامل و دیگران را آلوده.

Dr Nighat اضافه شده که این یک فرصت برای جامعه مسلمان را به جهان نشان می دهد که “ما نه اراذل و اوباش و ما هوشمند هستند و ما درک می کنیم”.

آن بود که دولت فدرال برای اجرای مناسب مستند. “اگر دولت نمی شد اشتباه بود و حکم پس از آن ما شده اند که شبیه به دبی که در آن ما باید برای به دست آوردن آنلاین اجازه به بیرون بروید. و هر کس را دنبال نمی کند اجازه می شود جریمه $600-700,” او توضیح داد. “این حکم باید از دولت است. این است نه کار ما.

“ما دو شغل: برای صرفه جویی در زندگی و کار بر روی یک واکسن برای coroanvirus اما ما در اینجا انجام می دهند دولت کار را به خاطر آن انجام نشده خود ، این مایه تاسف است که دولت را مجبور به نشستن در اینجا [و این کنفرانس مطبوعاتی] از آنجا که این بیماری همه گیر در جریان است.

‘غیر قابل تحمل برای دیدن بسیاری از مرگ و میر’

“ما نباید اینجا نشسته اما ما مجبور به اعتراف به مردم است. دیروز, آن,,,, Dr Abdul Bari خان بود که التماس مردم قبل از آن بود که دکتر Qaiser. این چیزی است که ما آمده ایم به ما آماده برای سقوط به زانو ما اما آن را غیر قابل تحمل برای دیدن بسیاری از مرگ و میر,” او گفت:.

“ما چگونه کنار بیاییم ؟ ما نمی توانیم. سیستم ما خراب شده است با توجه به شرایط ما در بیمارستان” دکتر Nighat اضافه شده و اشاره کرد که برخی از 264 پزشکان و متخصصان پزشکی بوده است آلوده با ویروس در حالی که سه نفر گذشت.

“هیچ یک از ما است که در اینجا به شرکت در فعالیت سیاسی ما در اینجا برای اجرا به دولت گفت:” Prof Dr راضیه Korejo رئیس جامعه متخصصان زنان متخصصين زنان و پاکستان (SOGP).

“ما فقط در اینجا به گسترش آگاهی در میان مردم را به اطلاع آنها که به خاطر خدا این coronavirus را تحت تاثیر قرار است کل جهان و در حال حاضر پاکستان بنابراین انتقادی بنابراین نمی توانیم فرض کنیم که وجود دارد نمی تواند یک خطر دوره است.

“ما نمی چه مدت ما توان مبارزه با این ولی خدا به ما این قدرت برای مبارزه با آن” او اضافه شده است. تاکید که او صحبت از طرف پاکستان gynaecologists و زنان او گفت: “من از شما درخواست من خواهش کنم شما همه — به خصوص زنان — به نگه داشتن خود را, فرزندان, خانواده و برادران در داخل خانه.”

‘در حال حاضر بسیاری از مشکلات در دوران بارداری’

مشاوره در برابر پله بی ارزش Dr Korejo گفت: نیاز به ساعت بود “جمعی و فردی و اجتماعی فاصله”.

“در زمینه بارداری وجود دارد در حال حاضر بسیاری از مشکلات در دوران بارداری است. تقریبا 60 درصد از پاکستان زنان زایمان در خانه و وجود دارد بسیاری از عوارض [در طول فرایند] که آنها تسلیم مرگ در حین زایمان است.

پروفسور دکتر راضیه Korejo رئیس جامعه متخصصان زنان متخصصين زنان و پاکستان (SOGP) صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در این کشور coronavirus پاسخ در باشگاه مطبوعات کراچی (KPC) در کراچی پاکستان, مارس 24 سال 2020 است. Geo News/تصویر از طریق Geo.tv

ویروس, او تاکید بسیار خطرناک بود. پزشکان نمی دانم برای مطمئن شوید که چگونه بسیاری از مردم مثبت بود, او گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد تحویل در جناح کارشناسی ارشد پزشکی مرکز (JPMC) عمران, بیمارستان, و عباسی شهید, بیمارستان به عنوان به خوبی به عنوان در صفحه اصلی.

“چه کسی می داند که دارای ویروس یا نه ؟ ما به اندازه کافی تست کیت برای تست همه. لذا این حقیر درخواست به هر کس که در پاکستان به ماندن در داخل خانه,” او اضافه شده به اشاره به تلاش دولت ها و رسانه ها.

Dr Korejo وجود دارد گفت: بسیاری از آرامش در دین است. “لازم نیست برای رفتن به مساجد هنگامی که کعبه مقدس است [مسجد بزرگ مکه] و یک مسجد النبی [عاشورا] تعطیل شده اند.

جهان اسلام مقدس ترین سایت خالی کردن

“این است که ما قبله [جهت به دعا]” او تاکید کرد که اگر جهان اسلام مقدس ترین سایت شده بود خالی و مردم اجازه نداشتند وجود دارد و سپس پاکستانی نیز باید پایبند به مستند اقدامات و نماز در خانه.

“پیامبر (ص) نیز توصیه می شود در برابر رفتن به هر جایی که یک بیماری همه گیر و نه به ترک یک محل که در آن یک بیماری همه گیر در حال حاضر آغاز شده است. ما باید دنبال این مثال!”

این SOGP جمهور همچنین صحبت در مورد چگونه مردم آشکار نادیده گرفتن پیشنهادات و دستورالعمل های تحت کمپین آگاهی. “ما در حال قصابی ما در خطوط مقدم ما اینجا هستیم برای کمک به مردم ما” او ذکر شده است.

“شما دیده ام که چگونه پزشکان و امدادگران و پرستاران شده اند پیمانکاری coronavirus. این است که چرا ؟ چرا که ما سیستم بهداشت و درمان به خودی خود به اندازه کافی خوب نیست.”

هشدار مردم به دنبال مستند دستورالعمل مبادا آن غرق شود و شکستن Dr Korejo اضافه شده که کارشناسان در حال حاضر هشدار داد که این بیماری همه گیر می تواند بدتر و هیچ درمانی برای این ویروس به عنوان رتبهدهی نشده است.

با تشکر از شما برای ‘در واقع گوش دادن به ما زنان’

“این درخواست من که برای دو تا سه هفته آینده لطفا حد خودتان را به خانه خود را. من دوباره گفتن زنان را به فرزندان خود در خارج به عنوان من تو را دیدم یکی از زنان — با دو یا سه نفر از فرزندان او — بر جاده بی ارزش.

هر کس او افزود: “نیاز به ذخیره شود”. اگر وجود دارد فوری در مقیاس بزرگ نیاز به تخت در بخش مراقبتهای ويژه (Icu) وجود دارد فقط به اندازه کافی نیست از آنها او اظهار تاسف کرد. یا پنکه یا نه.

او سازمان آغاز کرده بود آگاهی رسانی و آموزشی راهنمایی برای پزشکان در ایجاد کلینیک های در مورد چگونه برای محافظت از خود و آنها را به حفاظت از کیت. “ما قصد داریم به شروع به پزشکی از راه دور در اینجا بیش از حد” او توضیح داد.

“من خدا را شکر برای همه شما برای آمدن به اینجا و در واقع گوش دادن به ما زنان است. خودتان صرفه جویی, صرفه جویی در کشور خود و ماندن در انزوا و همین حالا برو بیرون بی ارزش.

همه هر چه مردم لازم می تواند “گرفته شود تا بعد از آن اگر ما را از این سالم و زنده” دکتر Korejo اعلام کرد و اضافه کرد که نماز و روزه و taraweeh — همه چیز می تواند در خانه انجام می شود.

‘ما خود را کمی به کودکان’

Dr Farrukha Abuhajir دستیار استاد دانشگاه و آسیب شناس که بازنشسته و از داو دانشگاه علوم سلامت در اوایل سال جاری تأکید چگونه coronavirus بود “نه به عنوان آسان برای تشخیص یا به عنوان مخالف به مالاریا”.

“نگاه ما در همه ما مادران, خواهران و دختران ما خود ما و بچه های کوچک اگر یکی از ما می شود در معرض او قادر نخواهد بود برای دیدار با بچه ها او را به عنوان او را مجبور به ماندن در قرنطینه به مدت 14 روز گفت:” دکتر Abuhajir که همچنین یک مسئول در پاکستان Islamic Medical Association (پیما) پروژه امداد در سند.

او اشاره کرد که با وجود عرضه تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs) از این دولت وضعیت به گونه ای بود که دنده محافظ در دسترس بود به بسیاری از پزشکان.

“در JPMC [the پیما] دهکدهای ارائه دنده محافظ به پزشکان جوان انجمن (YDA), Dr Seemin جمالی و همچنین به کسانی که در بخش زایمان” او ذکر شده است. برخی نیز دست به دو واحد از بیمارستان مدنی کراچی.

Coronavirus مستند ‘باید همچنان 100%’

با اشاره به نحوه پزشکان در حال حاضر underpaid او گفت: بسیاری تا به حال خود را برای خرید محافظ دنده بود که یک “بزرگ فشار”.

“دولت باید سعی کنید و این بهتر,”,,,, Dr Abuhajir اضافه شده است. “مردم به من می گویند لطفا محدود خود را در خانه های خود و ماندن در داخل در طول این مستند.”

دکتر نصرت اقبال از AlKhidmat بیمارستان مدیریت گفت: پزشکان و متخصصان بهداشت و درمان مشغول به کار بودند در چند جبهه از جمله تلاش برای محدود کردن و از بین بردن coronavirus و صرفه جویی در کسانی که مراجعه کننده به این بیماران است.

“بسیار مهم است که در اصطلاح پزشکی به تمرین های اجتماعی فاصله برای مردم به ماندن جدا از یکدیگر پرهیز از تجمع و در خانه بمانند.

“این مستند باید همچنان 100% و باید آن را موثرتر ساخته شده,” او اضافه شده است. “در بیمارستان من در کار من باید برای نجات مردم من رفتگر من ward, پسر, چرا که همه آنها در معرض بیماران که ما نمی دانیم مثبت هستند یا منفی.

‘گوش دادن به پزشکان!’

“ما باید برای نجات همه آنها را حفاظت و ارائه دنده محافظ برای آنها به طوری که آنها می تواند به درمان بیماران.

“من از رسانه ها به صورت کاملا موثر کمپین آگاهی,” او اضافه شده است.

به سوی پایان کنفرانس مطبوعاتی پروفسور دکتر صدیقی, بیمارستان مدنی متخصص زنان یادآور شد مردم را به اطمینان حاصل شود که پاکستان اجتناب کرد “از زمان که در آن ما قادر به درمان و نجات جان بيماران در بخش مراقبت ويژه”.

“بهتر است به استخدام پیشگیری در حال حاضر و جلوگیری از گسترش و همه پزشکان از همان دیدگاه است. این یک نگرانی سلامت پس از گوش دادن به پزشکان!

“عمل اجتماعی فاصله و ماندن در خانه به مدت دو تا سه ماه است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de