زن بنا به گزارش ادرار در فروشگاه ورایزون طبقه پس از گفت به پوشیدن ماسک

یک زن گزارش ادرار در یک فروشگاه ورایزون جمعه پس از کارکنان گفت: او را به ترک آنجا که او با پوشیدن یک ماسک صورت.

یک 911 اعزام اپراتور به اطلاع افسران که یک گروه از سه نفر به دلیل خودداری از ترک فروشگاه و نمی شد با پوشیدن ماسکدر هر CBS ساکرامنتو.

“آنها خواستار بازگشت و مشاوره که زن پایین کشیدن شلوار و که در حال حاضر ادرار در داخل کسب و کار” اعزام اپراتور گزارش افسر گفت:. (مرتبط: ویدئو ویروسی به نظر می رسد برای نشان دادن زن دمدمی مزاجی پس از به طور غیر قانونی به پارکینگ در تسلا نقطه)

یک سخنگو از رزویل اداره پلیس گفت: CBS ساکرامنتو که زن دستگیر شد پلیس پس از کشف اقلام به سرقت رفته و از نزدیک dick’s Sporting Goods.

یک Verizon سخنگوی CBS گفت: ساکرامنتو که این شرکت نیاز به ماسک پوشیده می شود و در تمام فروشگاه ها اما گفت که این حادثه اتفاق افتاده است به دلایل دیگر. The Daily Caller رسیده به این سخنگو در سوال اما آنها را بلافاصله پاسخ برای نظر.

“من واقعا نمی زیادی برای گفتن جز این که احتمالا راه راست را به واکنش نشان می دهند به آن” کلی برگر یک خریدار در مرکز که در آن Verizon واقع شده است گفت: CBS ساکرامنتو. “به سادگی پوشیدن ماسک یا ترک من حدس می زنم.”

“البته که نه. که کاملا نامناسب است. ما حیوانات” میشل دیویدسون یکی دیگر از خریداران CBS گفت: ساکرامنتو. “من بسیار نا امید است که ما به عنوان یک جامعه را از تفرقه و اجازه دهید این ویروس تقسیم.”

در رزویل اداره پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de