یک زن فکر رقص در یک خودرو می تواند یک ایده عاقلانه.

در توییتر تصویری به اشتراک گذاشته شده توسط گران پوشش در اوایل صبح روز دوشنبه یک درگیری دیده می شود گرفتن لگد کردن در یک پارکینگ. (نمایش به صورت اسلاید: این زنان در Instagram نفرت پوشیدن لباس)

این نوع از سخت به بگویید که چه خبر است اما یک زن می تواند به وضوح دیده می شود پریدن تا بر روی یک ماشین و stomping در آن است. (نمایش به صورت اسلاید: 142 بار Josephine Skriver به سختی تن به هر چیزی)

آن را در زیر. آن را تقریبا به طور قطع برای رفتن به یکی از احمقانه ترین کارهایی که شما ببینید در تمام طول روز. (نمایش به صورت اسلاید: 71 بار Samantha Hoopes محروم کردن)

در اینجا برخی از توصیه های ساده برای هر کسی در خارج وجود دارد خواندن این. اگر شما تا به حال به خودتان پیدا کنید پریدن از روی ماشین در طول یک استدلال و سپس شما ساخته شده است برخی از تصمیم گیری های ضعیف در زندگی خود را. (نمایش به صورت اسلاید: این بمب ورزش ها ممکن است داغترین مدل در اینترنت)

برخی از اساسی زندگی مشاوره به زندگی است که جنگ به عنوان رشد در بزرگسالان است که همیشه در اردکان. خارج از مبارزه برای زندگی خود و یا فوری ایمنی دیگران آن را همیشه یک ایده بد است. (نمایش به صورت اسلاید: 60 بار, Abigail Ratchford عینک تقریبا هیچ چیز)

ظاهرا که یادداشت نمی گردش به این دلقک ها. چه دسته از کودن ها. تصور کنید که کامل رشد کرده و بالغ و پریدن از روی ماشین.

این خیلی احمقانه است که آن را تقریبا برای من سخت به بسته بندی کردن سر من در اطراف.

آیا بهتر مردمی. انجام این کار بسیار بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de