WNBA اعلام شروع سال 2020 فصل به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

به WNBA جمعه اعلام کرد که با توجه به شیوع کروناویروس آغاز سال 2020 فصل بود که به تعویق افتاد.

“به عنوان تحولات ادامه به ظهور در اطراف COVID-19 همه گیر از جمله توسعه اجتماعی فاصله دستورالعمل در ایالات متحده از طریق 30 آوریل WNBA خواهد تعویق انداختن شروع آن اردوگاه های آموزشی و نکته از فصل به طور منظم در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 15 خواند و از WNBA کمیسر کتی Engelbert هر NBA. (مرتبط: Pearl Jam به تعویق انداختن تور آمریکای شمالی بیش از رشد Coronavirus نگرانی)

“در حالی که لیگ برتر همچنان به استفاده از این زمان برای انجام سناریو برنامه ریزی جدید در مورد تاریخ شروع و نوآورانه فرمت هدایت ما اصل را ادامه خواهد داد به سلامت و ایمنی بازیکنان و طرفداران و کارکنان” در این بیانیه اضافه شده است.

کمیسر بیانیه در ادامه به توضیح است که آماده سازی در حال انجام است “برای آینده مجازی WNBA پیش نویس 2020” در آوریل 17. (مرتبط: گزارش: Coachella بالقوه موکول به ماه اکتبر با توجه به Coronavirus نگرانی)

“چشم انداز بالا را از راه دور زندگی می کنند در ESPN با پوشش آغاز و در 7 p. m. ET کردند.” “این مجازی پیش نویس اجازه می دهد تا بازیکن که خیلی سخت کار کرده اند به رویاهای خود را زمانی که آنها شنیدن نام خود را به نام فراهم می کند و تیم این فرصت را به ساخت خود را فهرست اسامی در انتظار روزی که ما قادر به حرکت به جلو با ما فصل است.”

“ما همچنان به ارسال افکار ما و نماز را به بازیکنان ما طرفداران و همه کسانی که در جامعه نهفته COVID-19 همه گیر و سپاس از کسانی که فداکارانه مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ که کار خستگی ناپذیر در خط مقدم” اعلام شد.

تعویق می آید پس از متعدد دیگر رویدادهای ورزشی اعلام کرده اند به تعویق افتادن و لغو بازی با توجه به همه گیر از جمله بازی های المپیک تابستانی 2020, Indianapolis 500 و ویمبلدون , فقط به نام چند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>