‘خروج ضعیف است’: بن Sasse ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن برای گرفتن نیروهای نظامی در خارج از آلمان

جمهوری خواه ایالت نبراسکا بن Sasse به شدت انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهارشنبه اعلام کرد او قصد دارد به جلو 11,900 نیروهای خارج از آلمان است.

“ما نمی خواهیم به مکنده دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از خروج برای تگزاس پس از گفت و آلمان شکست خورده بود سهم خود را به ناتو صندوق دفاع در ماه ژوئن. ایالات متحده در حال حاضر در مجموع 24,000 نیروهای مستقر در آلمان است.

“ایالات متحده گرفته شده است استفاده از 25 سال هر دو در تجارت و نظامی است. ما در حال حفاظت از آلمان, بنابراین ما در حال کاهش نیروی چرا که آنها نمی پرداخت صورتحساب. این بسیار ساده است. آنها بزهکار. بنابراین ما در حال کاهش نیروی. در حال حاضر اگر آنها شروع به پرداخت صورتحساب خود را… من فکر می کنم در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد.

Sasse به سرعت در پاسخ به این خبر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “عدم استراتژیک درک” در این موضوع خاص که به آن لطمه می زند و کار نظامی ایالات متحده در حال انجام است.

“یک بار دیگر در حال حاضر با احساس: نیروهای ایالات متحده نمی مستقر در سراسر جهان به عنوان پلیس ترافیک یا رفاه caseworkers – آنها مهار اقتصادی هدف از بدترین رژیمهای عمدتا چین و روسیه است. رئيس جمهور در عدم استراتژیک درک درستی از این موضوع را افزایش می دهد پاسخ ما در وقت و مانع این مهم عامل بازدارنده در کار ما خدمتگزاران و زنان در حال انجام است. حفظ منتظر حضور ارزان تر است برای ما مالیات دهندگان و امن تر برای نیروهای ما” Sasse در بیانیه ای گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در روزانه coronavirus جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید در آوریل 20, 2020 در واشنگتن, DC. (عکس توسط Alex ونگ/گتی ایماژ)

“رئیس شی جین پینگ و ولادیمیر پوتین در حال بی پروا – و این برداشت را تنها تشویق آنها. ما باید پیشرو متحدان ما در مقابل چین و روسیه و نه رها کردن آنها را. خروج ضعیف است” Sasse ادامه داد. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن به جلو و نزدیک به 12000 نیروهای خارج از آلمان آورد و بیش از نیمی از بازگشت به خانه)

6,400 از حدود 12000 سربازان را به خانه می آیم به آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net