با سه مثبت coronavirus موارد تریواندروم تماس برای کل تعطیل

توسط اکسپرس سرویس خبری

تریواندروم: با سه COVID-19 مورد تایید در شهرستان دولت های منطقه به نام برای کل تعطیل در این شهر است. در مجموع 18 نفر در جداسازی بخشهای این بیمارستان در منطقه است. در مجموع 231 نفر در حال حاضر صفحه اصلی قرنطینه ساخت تعداد کل افراد تحت نظارت 249.

70 نفر در حال آزمایش می شود در این منطقه با وجود تست در مراکز کار دور ساعت. شش ساعت زمان مورد نیاز برای آزمون یکی از عوامل در این.

منطقه جمع آوری K Gopalakrishnan پرداختن رسانه ها در اینجا در روز شنبه گفت که در میان 69 افرادی که در پرواز با انگلستان می توان یافت در این شهرستان 30 هستند در معرض خطر تماس همراه با هفت نفر از اعضای خانواده اش ساکن در Pettah.

“در میان افرادی که وارد این پرواز با تایید موارد برخی از مناطق دیگر و تامیل نادو. ما در ارتباط با پزشکی مربوطه ماموران با اطلاعات گفت:” جمع آوری.

“ما هنوز در تلاش برای کشف کردن مسیر نقشه شهروند ایتالیایی که ماند در Varkala برای دو هفته. زبان یک موضوع است اما ما باید یک ایده به زودی.

ما در حال حاضر تست گرفتن در ده مراکز مختلف از جمله منطقه taluk بیمارستان در Neyyattinkara Ndumangad, Peroorkada و قلعه. این بار در بیمارستان ها هستند و اگر مردم شروع به عجله در به دلیل وحشت از آن ممکن است تاخیر فرد آسیب دیده از گرفتن مراقبت کافی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im