با بیهار سنجی تحت COVID-19 سایه JD(U) به استفاده از رسانه های اجتماعی در یک راه بزرگ

توسط PTI

پتنا: آشتی به احتمال مجمع انتخابات در بیهار برگزار شد در میان محدودیت در محل به دلیل COVID 19 گیر وزیر Nitish کومار Janata Dal (ایران) خواسته است آن رتبه و فایل به سطح شیب دار تا در آن حضور رسانه های اجتماعی با تمرکز ویژه بر روی برای اولین بار رای دهندگان.

ایجاد واتساپ گروه و Facebook صفحات است که می تواند در خدمت به عنوان یک رابط بین حزب و توده ها که در میان فرمان دریافت شده توسط JD(U) سربازان از کومار در طول شش روز “مجازی sammelan” که روز جمعه به پایان رسید.

نشسته در اقامتگاه رسمی در اینجا و flanked توسط مشاوران مورد اعتماد عمران و برداشت مغز از حزب مردمی کارگران سراسر همه 38 منطقه بیهار در طول شش روز ورزش.

در سخنان مقدماتی خود را در روز جمعه, سانجی کومار Jha که ملی است دبیر کل حزب علاوه بر این عضو کابینه دولت گفت: “بیش از 70 درصد از مردان و زنان بین سنین 18 و 24 سال شناخته شده هستند و بسیار فعال در WhatsApp و Facebook”.

“این حضور آنلاین باید به شنود گذاشته باشند.این جوانان به احتمال زیاد نه آگاه از شرایط غالب است که در بیهار هنگام Nitish کومار در زمان بیش از.”

“چند دهه پیش زمانی که ما دانشجو بودیم خودمان را Magadh منطقه همیشه باقی مانده در اخبار به دلیل قتل عام آن را تبدیل به یک چیزی از گذشته است.”

در مقایسه با وضعیت امروز که دانش آموزان از Jehanabad و Aurangabad منطقه هستند بدانند در میان تریلر در معاینات انجام شده توسط دولت متوسطه آموزش و پرورش, تخته, Jha گفت.

“زندگی دختران تبدیل شده اند به دلیل طرح های رایگان مانند دوچرخه و لباس. جوانان خواهد بود قادر به درک آن بهتر در نور از چه چیز بد بودند, زودتر,” او اضافه شده است.

تضاد بین “حکومت خوب” آورده کومار و “جنگل راج” که قبل از آن شده است یک موضوع در محدوده زمانی معین از پپ مذاکرات که وزیر و همکارانش تحویل به حزب سربازان از روز یکشنبه گذشته.

حزب پوستر با نوشتن شرح تصاویر و خاطره انگیز مانند “bhay banaam bharosa” (ترور در مقابل اعتماد) و کومار خود را تکرار ادعای – “کسانی که به دست آمده سن رای دادن تنها به تازگی باید شده اند بسیار جوان در سال 2005 و آنها باید گفت: آنچه که ما به ارث برده بود”- به نشانه های کافی است که حزب حاکم در نظر دارد به چنگ در شکست یک بار توانا RJD.

علاوه بر این حزب را برجسته دستاوردهای آن علامت در دوره پس از آن است.

این استراتژی است که در آن JD(U) است بصورتی پایدار و محکم حمایت بی جی پی که تن تنظیم شده توسط اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در قبل از ازدواج “مجازی رالی” یکشنبه گذشته که به ملاقات با انتظار خشم از RJD رهبری Lalu Prasad.

Tejashwi Yadav که پراساد جوان پسر و رئیس نامزد وزرا برای انتخابات مجلس به طور معمول به شمار سوال “آیا JD(U) و Nitish کومار نمی دانم در مورد موارد فساد در برابر پدر و پرونده های جنایی در برابر اعضای حزب من زمانی که او در تراز وسط قرار دارد با ما”.

قابل توجه Yadav شد کومار معاون تا دومی ناگهان راه می رفت از اتحاد بزرگ که متشکل JD (U), RJD و کنگره در ماه جولای 2017 و بازگشت به NDA که او را ترک کرده بود در سال 2013.

یک سیاستمدار است که با هدف برای یک رکورد چهارمین دوره متوالی به عنوان رئیس وزیر کومار است که همه بیش از حد آگاه دام از پایین آمدن بسیار به شدت در مخالفت با حزب است.

“تمرکز بر نادرست پیشینیان ما در قدرت نباید بیش از 10 درصد” کومار شده است گفتن خود را حزب کارگران احتیاطی توجه داشته باشید به دنبال مهار آنها را از دور انجام گرفتن در حالی که صحبت کردن در مورد “Pati Patni کی Sarkaar” در عین حال یکی دیگر از عبارت اتخاذ شده توسط حزب.

شعار به دنبال تاکید 15 سال که در طی آن Lalu Prasad و Rabri دوی برگزار شد که وزیر پست ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im