ویسکانسین QB جک Coan به نام ماکسول جایزه سازمان دیده بان لیست

ویسکانسین کارفرمایی جک Coan است که به عنوان یک بازیکن از سال نامزد در فوتبال کالج است.

ارشد gunslinger شده است به نام ماکسول جایزه سازمان دیده بان لیست. جایزه تحویل داده است سالانه برای بهترین بازیکن در فوتبال کالج ها و صفوف حق پشت Heisman به عنوان یکی از معتبر ترین جوایز در همه از فوتبال است. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

این واقعا باور نکردنی است که چگونه جک Coan شدن یک تن از پیش فصل اعتیاد وجود دارد و بسیار واقع گرایانه فرصتی به او نمی کند حتی تمام snaps با گراهام Mertz انتظار در بال.

Coan شد و در حال حاضر به نام به دیوی اوبراین لیست سازمان دیده بان و در حال حاضر او در Maxwell جایزه سازمان دیده بان لیست. اعتیاد به مواد مخدره در حال ساخت!

اگر من آن را گفته ام و سپس من آن را گفته ام یک میلیون بار. من هرگز شادتر و یا با اعتماد به نفس بیشتر با ما QB اتاق به عنوان یک کل از من در حال حاضر هستم.

خارج از وقتی که راسل ویلسون بازی کارفرمایی برای ویسکانسین ما هرگز این انباشته در موقعیت QB و من شک ندارم Coan خواهد این کار انجام می شود اگر Chryst سواری با او.

ویسکانسین است که در یک سال است. شما بهترین بر این باورند که از آنجا که ما در حال آمدن برای همه چیز, و ما در حال گرفتن زندانیان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>