مدال دارویسکانسین مجموعاً ۲۱ تست مثبت کوروناویروس ۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸اند وویسکانسین Badgers انجام داده اند یک کار جامد از دست زدن به coronavirus.به گفته برت مک مورفی، نشان ها تنها پس از اجرای ۱۷۸۸ آزمایش به ورزشکاران و کارکنان، در مجموع ۲۱ مورد از بیماری کوروناویروس داشته اند. (مرتبط: دیوید هوکستد پادشاه واقعی در شمال است که آن را به کالج فوتبال می آید) 21 مورد فوق العاده است؟ احتمالا نه، اما این یک عدد بسیار قابل مدیریت است. ما در مورد 21 مورد بعد از مجموع 1788 تست صحبت می کنیم. اين شماره ايه که من با هر روز ي هفته زندگي ميکنم به معنای واقعی کلمه هیچ دلیلی برای وحشت در مورد داشتن مجموع 21 مورد پس از نزدیک به 1800 تست وجود دارد.
اگر هر چیزی ، من می خواستم استدلال می کنند که تنها داشتن 21 مورد دلیل ی خوش بینی بزرگ است. اين نشونه اينه که نشان ميده که “بادرز” ها چيزهايي رو تحت کنترل دارن.اگر ما بتونيم حرکت رو ادامه بديم و تا چند ماه آينده مبارزه کنيم، پس قطعا ً فصل فوتبال رو مي بريم.
من در همه تعجب نیست که ویسکانسین است دست زدن به وضعیت مانند حرفه ای واقعی. اين کاريه که ما ميکنيم ما می خواهیم فوتبال اتفاق بیافتد، و برنامه کار را انجام می دهد.
حالا، بيا تا چند ماه آينده کاررو ادامه بديم! همه ما باید فوتبال اتفاق بیافتد!

نظر شما چیه؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>