وینونا رایدر, Vanessa Paradis ادعا جانی دپ نبود سوء استفاده

جانی دپ exes وینونا رایدر و Vanessa Paradis منتشر شد اظهارات شاهد این ادعا این بازیگر بود نه توهین آمیز.

هر دو هنرپیشه بودند و انتظار می رود به شهادت از طریق videolink اما نه رایدر یا Paradis نامیده می شدند به ایستاده, با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط صفحه شش. در عوض زنان هر دو به اظهارات شاهد.

دپ متهم شده است از رفتار توهین آمیز با همسر سابق Amber Heard و شکایت خورشید برای انتشار یک مقاله او را خواستار یک “wife-beater.”

رایدر و دپ درگیر شدند و به مدت سه سال آغاز و در سال 1990. آنها در والاتر از “Great Balls Of Fire!”

“من آگاه هستم از خشونت اتهامات که ساخته شده اند و علنا در چند سال گذشته توسط جانی دپ, همسر سابق, Amber Heard,” رایدر گفت: در بیانیه ای.

“من می دانستم که جانی بسیار خوبی سال پیش,” او اضافه شده است. “ما با هم به عنوان یک زن و شوهر به مدت چهار سال و من شمارش او را به عنوان بهترین دوست من و به عنوان نزدیک به من به عنوان خانواده است. من تعداد رابطه ما به عنوان یکی از روابط قابل توجهی از زندگی من است.” (مرتبط: Amber Heard نشان می دهد عکس از جانی دپ را به اتهام ناهار کوکائین و ویسکی)

رایدر ادعا کرد که او صحبت از “تجربه شخصی” اما گفت دپ بود “هرگز خشونت” نسبت به او.

“من درک می کنم که این بسیار مهم است که من صحبت می کنند از تجربه خود من به عنوان من به وضوح نمی شد وجود دارد در طول ازدواج خود را به کهربا اما از تجربه من بود که تا شدید متفاوت من کاملا شوکه شده بود گیج و ناراحت شدم وقتی شنیدم اتهامات علیه او را” او ادامه داد. “ایده این است که او فوق العاده خشونت آمیز در فرد است و دورترین چیز از جانی من می دانستم و دوست داشتم.”

“من نمی توانم قرار دادن سر من در اطراف این اتهامات” رایدر گفت. “او هرگز خشونت به سمت من. او هرگز سوء استفاده در همه به سمت من. او هرگز خشونت آمیز و یا توهین آمیز نسبت به کسی من را دیده اند.”

“من واقعا و صادقانه تنها می دانم که او به عنوان یک مرد خوب — فوق العاده با محبت بسیار مراقبت از پسر که بسیار محافظ از من و مردم که او را دوست دارد و من احساس بسیار امن با او,” او اضافه شده است. “من نمی خواهم به هر کسی تماس بگیرید دروغگو اما از تجربه من از جانی آن است که غیر ممکن است به این باور است که چنین وحشتناک اتهامات درست هستند. من برای پیدا کردن آن بسیار ناراحت کننده دانستن او را به عنوان من انجام دهد.”

Paradis و دپ سهم دو فرزند با هم. این زن و شوهر بود و با هم از سال 1998 تا سال 2012.

“من آگاه هستم از این اتهامات که Amber Heard علنا متهم جانی برای بیش از چهار سال در حال حاضر” Paradis در بیانیه ای گفت. “این است که هیچ چیز مانند درست جانی من شناخته شده اند و از تجربه شخصی من از سال های بسیاری از من می توانم بگویم او هرگز خشونت آمیز و یا توهین آمیز به من.”

“من را دیده اند که این اظهارات ظالمانه شده اند واقعا ناراحت کننده و همچنین باعث آسیب به زندگی حرفه ای او چون متاسفانه مردم را بر این باور غلط facts,” او اضافه شده است. “این بسیار ناراحت کننده به او کمک کرده است تا بسیاری از افراد در زندگی شخصی و حرفه ای با مهربانی و سخاوت.”

دپ در حال حاضر در وسط یک نبرد قانونی در برابر نور خورشید بیش از یک مقاله منتشر شده توسط این خروجی که به نام دپ یک “همسر شخص برتر از اقران.” خورشید با استفاده از 14 اتهام خشونت در برابر شنیده ها از سال 2013 تا 2016 به دفاع از آن مقاله است. دپ را رد کرده است هر گونه خشونت و ادعا شنیده ساخته کبودی پس از گفت دپ مورد آزار قرار گرفته.

یک سخنگوی شنیده می شود گفت: تجربه کرده بود توسط Paradis و رایدر نیست “تعیین تجربه” از دیگران است.

“ما خوشحالیم که آنها همان تجربه به عنوان خانم شنیده های” سخنگوی گفت: صفحه: شش گزارش شده است. “با این حال یک زن را تجربه می کند مشخص نیست تجربه دیگری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net