سعی خواهد کرد برای راه اندازی مجدد پروازهای بین المللی قبل از اوت: هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری

توسط PTI

دهلی نو: هند خواهد سعی کنید به راه اندازی مجدد یک درصد خوبی از بین المللی پروازهای مسافری قبل از ماه اوت هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری در روز شنبه گفت: سه روز پس از اعلام از سرگیری پروازهای داخلی از مه 25.

در حالی که کشورهای مختلف مانند کارناتاکا و ماهاراشترا خود را اعلام کردند مربوطه قرنطینه اقدامات برای مسافران وجود دارد از طریق پروازهای داخلی گفت: هیچ نیاز به قرنطینه اگر یک مسافر است که نشان سبز وضعیت در Aarogya Setu برنامه.

وزیر در حالی که پرداختن به یک Facebook Live, جلسه روشن دوباره که برنامه اجباری نیست برای مسافران هوایی و آنها می توانند به جای خود فرم اظهارنامه.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس چند متحده به سوال ضرورت به راه اندازی مجدد خدمات داخلی از شنبه او اعتراف کرد و افزود که برخی از تردید بود و انتظار می رود حتی به عنوان مرکز تلاش شده است برای پاسخگویی به نگرانی های خود را. پوری گفت: در این جلسه “من می توانم قرار دادن یک تاریخ بر روی آن (راه اندازی مجدد پروازهای بین المللی). اما اگر کسی می گوید می تواند انجام شود در ماه اوت یا سپتامبر ؟ پاسخ من این است که چرا زودتر با توجه به آنچه وضعیت است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد وزیر اعلام از سرگیری بین المللی خدمات Vistara گفت: از آن خواهد شد در انتظار دستورالعمل ها و دستورالعمل ها از حمل و نقل هوایی داخلی وزارت. شرکت های هواپیمایی دیگر پاسخ نمی دهند به PTI وقتی پرسیده شد که در مورد این موضوع. “من به طور کامل امیدوار است که قبل از ماه آگوست یا سپتامبر ما سعی خواهد کرد برای شروع یک درصد خوبی از هواپیمایی کشوری بین المللی عملیات اگر نه کامل عملیات بین المللی,” او گفت:.

“ما باید یک هدف بلند پروازانه (در مورد پروازهای بین المللی). چرا شروع آنها تا اواسط ماه ژوئن یا ژوئن-end و یا در ژوئیه,” او اضافه شده است.

همه برنامه ریزی پروازهای مسافربری تجاری شده اند به حالت تعلیق در هند از آوریل 25 زمانی که مودی دولت تحمیل یک مستند شامل coronavirus بیماری همه گیر. وزیر گفت که Vande بهارات ماموریت آغاز شد که در 7 مه خواهد بود قادر به آوردن یک کل 50,000 سرخپوستان که رشته شده اند در خارج از خانه تا پایان این ماه است.

ممکن است بین 7 و 21 مه در اطراف 23,000 سرخپوستان بوده است عودت طریق عمل پرواز هوایی هند و شرکت تابعه آن هوایی هند اکسپرس تحت این ماموریت است. مسافران مجبور به پرداخت پول برای رزرو صندلی در هر بازگشت پرواز بودن عمل تحت Vande بهارات ماموریت.

همچنین به عنوان خوانده شده| Tamil Nadu مستند: آیا پرواز داخلی خدمات از چنای, رزومه, on May 25?

پوری گفت: هند در حال برنامه ریزی برای آوردن رشته سرخپوستان از سریلانکا از طریق کشتی و یا پروازهای تحت Vande بهارات ماموریت. وزیر گفت: اگر برخی از مسافران لازم نیست که گوشی های هوشمند آن را به عنوان اگر آنها را مجاز به سفر برای آنها ندارد Aarogya Setu برنامه. “ما گفت: این یک مشورتی بهتر است…اگر شما Aarogya Setu برنامه شما می توانید خود اعلام فرم. اگر کسی Aarogya Setu, برنامه, آن را مانند یک پاسپورت. اگر شما سبز, وضعیت, چرا باید هر کسی که می خواهید هر quarantin” اعلام کرد.

این برنامه به رنگ رمزی تعیین کاربران به عنوان در هر وضعیت سلامت خود را و سفر تاریخ است. این کمک می کند تا کاربر را می دانم که اگر او و یا او نزدیک است هر کسی که دارای آزمایش مثبت برای این ویروس مرگبار است. در جعبه گذاردن یک مسافر را ندارد و برنامه او و یا او می تواند آزمایش این ویروس دو یا سه روز قبل از پرواز خروج دریافت یک گواهی پزشکی و فقط فرم را پر کنید که او COVID-19 منفی پوری اشاره کرد.

“اگر شما Aarogya Setu برنامه و اگر شما خودتان تست شده برای COVID-19 شده اند و منفی و اگر شما را نشان نمی دهد هر گونه علائم پس از آن من فکر می کنم وجود دارد بدون نیاز به قرنطینه” او گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده| هوایی هند رزومه رزرو برای پروازهای داخلی

با سنبله در COVID-19 موارد سنگینی بر آن مقامات ارشد تامیل نادو دولت ابراز نگرانی در مورد از سرگیری پروازهای داخلی از مه 25. در حالی که اکثر کشورهای در حال آماده پوری گفت: چند متحده کردیم به “ارشد همکاران (وزرا) و در مورد ضرورت راه اندازی مجدد پروازهای داخلی به زودی”.

وزیر گفت: در این جلسه “آنها گفت: این مرکز باید تاخیر آن بیشتر با 2-3 روز. بنابراین آنها (وزیران) خواسته متحده به ارسال نگرانی در نوشتن. اما متحده نیست. این را حفظ خواهد کرد در رفتن. هنگامی که ما در حال برخورد با یک وضعیت مانند این کار ما باید انتظار داشته باشید که وجود خواهد داشت برخی از تردید. اما از آن است که ما (مرکز) مسئولیت و ما باید تلاش ها برای کسانی که نگرانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de