شکایت J&K دولت برای من غیر قانونی بازداشت خانگی: کنگره رهبر Saifuddin Louis

توسط PTI

سرینگر: ارشد کنگره و رهبر سابق اتحادیه وزیر Saifuddin Louis روز پنج شنبه گفت که سو دولت خود را “غیر قانونی بازداشت خانگی” پس از اوت 5 سال گذشته مرکز لغو وضعیت ویژه جامو و کشمیر و نامیده دولت پاسخ در دیوان عالی کشور است که او تحت بازداشت به عنوان “باطل”.

“من را قوی استثنا به دولت ایستاده قبل از دیوان عالی کشور که من تا به حال نه قرار داده شده است تحت بازداشت خانگی و نه تا به حال هیچ گونه محدودیت تحميل شده بر من از اوت 5, 2019,” Louis گفت: در بیانیه ای در اینجا.

او گفت: دولت با توسل به “باطل آن را به عنوان تا به حال غیرقانونی زندانی من از اوت 5 2019”.

“این همه در حالی که من مجاز به حرکت در خارج از محل. من سمت چپ من محل دو بار وقتی که من تا به حال به من مراجعه بیمار خواهر و رفتم به دهلی نو در 17 سپتامبر سال 2019 به 21st سپتامبر, سال 2019 و 15 دسامبر 2019 به 21 دسامبر 2019 به دنبال توصیه های پزشکی. هر زمان که من رفتم از من محل پس از اوت 5, 2019, من تا به حال برای به دست آوردن اجازه از دولت است,” او گفت:.

سابق جامو و کشمیر پرادش کنگره کمیته (JKPCC) رئیس جمهور افزود که او تصمیم به شکایت دولت خود را “غیر قانونی” بازداشت خانگی است.

“من تصمیم به شکایت دولت صورت غیر قانونی بازداشت خانگی پس از اوت 5 2019. من بیشتر خواهد شد سو دولت برای جبران خسارت به حبس و غیر قانونی تعلیق از آزادی های مدنی را که من تحت عنوان قانون اساسی” او گفت:.

در استشهاد قبل از دیوان عالی کشور به جامو و کشمیر دولت گفته بود Louis بود “هرگز دستگیر و تحت بازداشت خانگی” هستند و “هیچ محدودیتی در حرکت خود را به موضوع امنیت ترخیص کالا از گمرک”.

دولت استشهاد آمد و در پاسخ به یک درخواست توسط Louis همسر, به دنبال شوهرش آزادی از “بازداشت غیر قانونی” و به ارمغان آورد قبل از دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de