بیان اخبار سرویس

دهرادون: هریدور مبتنی بر گورو معنوی Gopaldas روز جمعه اعلام کرد که شوت خود را مرده پس از 10 روز اگر دولت و دولت مرکزی موفق به برداشتن قدم برای تمیز کردن رودخانه گانگا و حفاظت از محیط زیست و بوم شناسی, دولت به عنوان به خوبی به عنوان کشور.

“دولت در مرکز و همچنین در Uttarakhand فراموش کرده اند که مقدس گنگ و مشغول هستند و با بهره گیری از قدرت,” او اضافه شده است.

سنت نیز اضافه شده است که اگر دولت به معنی کسب و کار جدی و سپس این موسسات به نام تحقیق برای حفاظت از محیط زیست باید تعطیل شود.

“بدون استفاده از وجود دارد از داشتن و موسسات در سراسر کشور مانند IITs جنگل موسسه تحقیقات و حیات وحش موسسه هند به کار و انجام مطالعات برای حفظ گیاهان و جانوران در صورتی که دولت نتواند به اقدامات لازم. دولت باید بسته این نهاد گفته Gopaldas.

او گفت که او خواهد بود پس در قدم به قدم از GD Agarwal که فوت در سال 2018 پس از روزه تا سرحد مرگ خواستار اقدامات برای تمیز کردن Ganga.

“من سعی کردم برای دیدار با وزیر, اما من اجازه داده نمی شد در داخل محل اقامت خود را. دولت در حال توطئه و برنامه ریزی یک کمپین اسمیر در برابر من” اضافه شده سنت.

یکی دیگر از سنت 23 ساله Sadhvi skip prince همچنین روزه برای نجات Ganga.

او شده است در روزه پس از 15 دسامبر 2019 و حاضر به تکان دادن با وجود پلیس و دولت برداشت او از یک آشرام در ژانویه 30.

او منتشر شد و روز بعد پس از یک معاینه پزشکی زیر که او از سر او سریع است.

GD Agarwal و سوامی Nigmanand Saraswati درگذشت روزه برای Ganga در سال 2018 و 2011 بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de