را انتشار HC نوار رهبر Qayoom بازداشت و تحت PSA, J&K دولت می گوید SC

توسط PTI

دهلی نو: در جامو و کشمیر دولت مطلع دیوان عالی کشور روز شنبه که این تصمیم به انتشار فورا دادگاه عالی کانون رهبر میان Abdul Qayoom بازداشت شده تحت J-K امنیت عمومی قانون با شرایط خاص.

آن گفت: دادگاه بالا که Qayoom منتشر خواهد شد با این شرایط که او نمی خواهد به بازدید از کشمیر تا اوت 7 روز خود را در زمان بازداشت در حال آمدن است به پایان است و نمی خواهد موضوع هر گونه اظهارات.

Qayoom بازداشت شده بود پس از abrogation از ماده 370 در ماه اوت سال گذشته است.

یک نیمکت از قضات سانجی کیشان کال, Ajay Rastogi و Aniruddha بوز در زمان اظهارات وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای J-K اداره ثبت و دستور آزادی او با شرایط خاص.

مهتا گفت: دولت تصمیم گرفته است به انتشار Qayoom نه روز جلوتر از زمان بازداشت به پایان آمدن در آگوست 7 اما او را به باقی می ماند در دهلی نو تا پس از آن.

ارشد مدافع Dushyant دیو ظاهر می شود برای Qayoom پیشنهاد کرد که آن بهتر خواهد بود اگر او منتشر شده است در روز پنج شنبه در زمانی که اعضای خانواده خود را وجود دارد برای دریافت او.

مهتا توافق به تسلیم است.

در جولای 27, UT دولت گفت: بالا دادگاه است که آن را نمی خواهد تمدید زمان بازداشت دادگاه عالی نوار رهبر فراتر از تاریخ 7 اوت.

دادگاه بالا بود و سپس پرسید: J-K دولت برای مطلع کردن آن توسط 29 جولای که چرا Qayoom نمی تواند با قید وثیقه آزاد شد تا اوت 7 روز خود را از زمان بازداشت انقضای مدت با شرایط خاص.

“ما می تواند آزادی او را به قید وثیقه با برخی از شرایط مانند او نمی خواهد دیدار جامو و کشمیر و او را هر گونه اظهارات” دادگاه بالا گفته بود.

در جولای 23, J-K دولت است به اطلاع دادگاه بالا است که این موضوع از Qayoom بازداشت شد و تحت نظر و تصمیم گیری خواهد شد به زودی در نظر گرفته شود مهم است.

آن گفته بود که دادگاه باید به شایستگی از این مورد به عنوان مرجع صالح به زودی تصمیم خواهد گرفت و به دنبال آن برخی از زمان به دستورالعمل در مورد این مسئله.

در 15 ژوئیه بالا دادگاه خواسته بود J-K دولت به توضیح اساس برای بازداشت Qayoom که به چالش کشیده است بازداشت خود تحت (PSA) از تاریخ 7 اوت سال گذشته است.

بالا دادگاه خواسته بود آن را به در نظر گرفتن جنبه های مختلف از جمله Qayoom سن اتمام دوره بازداشت و COVID-19 بیماری همه گیر.

در تاریخ 26 ژوئن بالا دادگاه صادر کرده است توجه به J-K دولت و به دنبال آن پاسخ در Qayoom درخواست او را به چالش بازداشت سفارش.

Qayoom نیز به دنبال یک جهت برای تغییر او را از Tihar زندان در اینجا به زندان مرکزی در سرینگر در پزشکی زمین.

او را به چالش کشیده است مارس 28 منظور از جامو و کشمیر بالا دادگاه رد تقاضای خود را در برابر او طولانی مدت “بازداشت غیر قانونی” تحت PSA در زندان های خارج از دانشگاه تهران.

او گفت: او یک ارشد مدافع با بیش از 40 سال در نوار ایستاده و خدمت به عنوان رئیس جمهور J&K دادگاه عالی کانون برای بسیاری از شرایط از جمله از سال 2014 تا امروز.

Qayoom گفت که او بازداشت دخالت شب از ماه اوت 4 و 5 2019 تحت مفاد جامو و کشمیر آیین دادرسی کیفری و پس از آن, منظور از بازداشت تحت PSA تصویب شد علیه او در آگوست 7, 2019.

او گفت که در 8 اوت او گرفته شده بود به زندان مرکزی آگرا, Uttar Pradesh, بدون هیچ گونه اطلاع قبلی از علامت که در آن او نگه داشته بود در سلول انفرادی.

او گفت: بالا دادگاه مارس 28 سفارش سابق با یک ناپایدار در قانون به عنوان آن است که استوار بر “کهنه بی ربط از راه دور, مبهم, مبهم و ناقص” دلایل بازداشت.

“این impugned قضاوت و سفارش به این نتیجه رسیدند که بسیاری از این دلایل در بازداشت سفارش “تا حدودی دست و پا چلفتی” که حاکی از آن است که دادگاه عالی بیش از حد آنها را در بر داشت که مایل است. قرار دادن تکیه بر نظریه قابلیت جدا شدن به عنوان enunciated توسط این دادگاه در گوتام Jain در مقابل اتحادیه هند است. دادگاه عالی سپس به حمایت از بازداشت سفارش تنها در یک زمین” درخواست تجدید نظر خود را گفت.

او گفت: دادگاه عالی باعث می شود آن را کاملا روشن است که بازداشت سفارش تایید شده است تنها در یک زمین — چهار دپو قدمت آن به سال 2008 و 2010 به عنوان برشمرده در بازداشت سفارش.

Qayoom گفت: او در حال حاضر بازداشت شده در سال 2010 بر اساس گفته دپو تحت PSA و گفت بازداشت شد و پس از آن لغو.

“همان دپو نمی توان به دیگری منتقل می کند منظور از بازداشت تحت PSA به عنوان برگزار شده توسط این Hon’ble دادگاه” تقاضای خود را گفت.

Qayoom گفت: او مبتلا جدی در سلامتی و بیماری است و در معرض خطر آسیب پذیری برای COVID-19 با توجه به شرکت مرضی شرایط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de