نمی خواهد در مسابقه سنجی مونتاژ در J&K تا استقلال کامل بازسازی شده است: عمر عبدالله

توسط PTI

سرینگر: ناراحت بیش از تنزیل رتبه از جامو و کشمیر به وضعیت اتحادیه خاک زیر abrogation از ماده 370 سابق وزیر Omar عبدالله روز دوشنبه گفت که او نمی خواهد, مسابقه, مجمع انتخابات تا استقلال کامل بازسازی شده است.

اما Omar سابق اتحادیه وزیر در اتل بیهاری واجپایی دولت روشن ساخته است که او را به ادامه کار خود را برای حزب کنفرانس ملی (NC) و مردم جامو و کشمیر.

“من شده اند رهبر مجلس از دولت است. در آن زمان بیشترین قدرت مجلس است. من نمی توانم و نمی شود یک عضو از آنچه که در حال حاضر یکی از مهمترین disempowered مجامع در کشور است. آن را به عنوان ساده به عنوان که” عمر 50 گفت: PTI.

“این یک تهدید و یا دزد آن را یک صفحه نمایش از من sulking. آن را فقط ساده اذعان است که من نمی خواهد مبارزه انتخابات منجر به قلمرو اتحادیه مجمع است که چنین disempowered مجلس است.”

به شدت انتقادی از رقت از ماده 370 قانون اساسی عمر گفت: دلایل بسیاری داده شده بود برای توجیه abrogation از ماده است که اعطا وضعیت ویژه و ادعا کرد که هیچ یک از کسانی که ایستاده هر موشکافی.

عمر که معاون رئیس جمهور NC بود به انتقاد از آنچه انجام شده بود به جامو و کشمیر در روز 5 اوت سال گذشته گفت: حزب خود را در مخالفت با آن در دیوان عالی کشور است.

“ما اعتقاد داریم در دموکراسی و صلح آمیز مخالف است.”

همچنین به عنوان خوانده شده | فاروق عبدالله خواستار بازگرداندن استقلال به J&K پین امید SC

این abrogation از ماده 370 قرار بود برای پایان دادن به تروریسم است اما دولت شده بود گفتن دیوان عالی کشور که خشونت در جامو و کشمیر در حال افزایش بود, او گفت:.

به طور مشابه استدلال تبلیغ مانند عدم توسعه و سرمایه گذاری با توجه به ماده 370 افترا حقایق او اضافه شده است.

پرسید که آیا او تصمیم به مسابقه نظر سنجی مونتاژ شده است مورد بحث با رهبری حزب خود را عمر پاسخ داد: “این نظر من و این تصمیم من.

هیچ کس را نمی توان مجبور به مبارزه با یک انتخابات در برابر خود خواهد شد”.

در تحدید حدود از ورزش انجام شده توسط دولت جامو و کشمیر عمر گفت: “NC است و ادامه خواهد داد برای کشف تمام گزینه های قانونی برای مقابله با تحولات و تصمیم گیری های پست اوت 5 سال گذشته است.”

انتخابات به احتمال زیاد برگزار می شود تنها پس از تحدید حدود تمرین به اتمام است در قلمرو اتحادیه که به وجود آمد در 31 اکتبر سال گذشته است.

سابق دولت تقسیم شد به دو سرزمین های اتحادیه–جامو و کشمیر و لاداخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>