به شما اجازه پاکستان زائران بازگشت ‘به تدریج از ایران پس از غربالگری سلامت: دکتر میرزا

عکس: توییتر

دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا گفت: دولت در حال حاضر برنامه ریزی برای مقابله با وضعیت اتباع آینده به پاکستان از ایران پس از کشور همسایه و میر گزارش شده از coronavirus.

روز چهارشنبه در پاکستان ثبت شده آن در دو مورد اول از coronavirus با یکی هر حال در کراچی و اسلام آباد. بیماران بازگشت به تازگی از ایران.

دکتر میرزا ساخته شده از اظهار نظر در توییتر که در آن او گفت که او بررسی وضعیت در تافتون-زاهدان مرز.

در طول سفر خود به سلامت مشاور گفت که بیش از چند روز آینده مقامات را به تدریج اجازه می دهد پاکستان ‘zaireens” یا بازگشت زائران از ایران به این کشور وارد و پس از غربالگری سلامت کامل.

او در ادامه گفت که نقطه ورود است که تقویت شده است.

قبلا دکتر میرزا گفت که دو نفر بودند با ثبات و وضعیت آنها بود بهبود است.

“تماس با ما ترسیم شده تا در حال حاضر و تست شده هستند همه منفی,” او اضافه شده است.

پیش از آن در روز خانواده از پاکستان برای اولین بار تایید کرد coronavirus بیمار شده بود پاک از سوء ظن برای آلوده شدن سند وزارت بهداشت گفت.

22 سال وضعیت برخاستیم و شروع به خراب شدن در فوریه 18 و او تحت عمل حجامت — یا حجامت درمانی در مرکز بهداشت محلی در ایران در شهر مشهد. پس از آن او دچار یک سردرد است.

او در حال وارد کراچی در فوریه 20, نشان می دهد که وجود دارد شانس است که حرارتی غربالگری ماشین آلات در فرودگاه برای کسانی که وارد این کشور ممکن است کار کرده اند و بعد از همه.

این دستگاه قرار است بلافاصله پس از تشخیص بالاتر از حد معمول درجه حرارت بدن.

یک روز پیش ایران گزارش هفت جدید مرگ و میر ناشی از عفونت کروناویروس در کشور بیش از 24 ساعت گذشته, گرفتن مرگ و میر به 26 کشور در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس هر دو در خانه و خارج از مرزهای آن.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour همچنین گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که 106 بیشتر موارد این بیماری تا به حال تایید شده است بالا بردن شمارش از عفونت به 245 بالاترین خارج از چین که در آن COVID-19 نشات گرفته است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im